Legfrissebb hírek
2022/123
Tigris-kupa 2022, U9: ETO, ZTE, HVSE a sorrend

Büntetőkkel maradt alul csapatunk a bronzmeccsen a HVSE ellen a Tigris-kupa U9-es korosztályában vasárnap délután. Ebben a mezőnyben az ETO FC Győr sikerével zárult a torna, a második helyen a ZTE végzett.

részletek
2022/123
Tigris-kupa 2022, U11: mindenről büntetők döntöttek

Egy mérkőzést kivéve az összes helyezéskért folyó találkozón büntetők döntöttek a Tigris-kupa U11-es korosztályban. A Répce Sportcsarnokban vasárnap délelőtt megrendezett nyolccsapatos tornán a Gyirmót FC Győr nyert a Veszprém és a ZTE előtt, a Király SE az ötödik helyen zárt.  Az okleveleket, érmeket, serlegeket, különdíjakat a résztvevők Gera Zoltántól, egykori 97-szeres válogatott középpályástól, az U21-es nemzeti csapatunk szövetségi kapitányától vehették át.

részletek
2022/122
Tigris-kupa 2022, U8: az ETO FC Győr az első

Az ETO FC Győr büntetőkkel diadalmaskodott a székesfehérvári Főnix Gold FC ellen a Tigris-kupa U8-as korosztályának szombat esti döntőjében, a Király SE a hetedik helyen fejezte be a tornát.

részletek
2022/122
Iksz az SC Sopronnal

Idei első felkészülési mérkőzésén döntetlenre végzett a harmadosztályú SC Sopron gárdájával felnőtt csapatunk. A Király Sportlétesítményben szombaton délelőtt rendezett edzőmérkőzés hazai góljait Halmosi Péter és Márk Levente szerezték.

részletek
2022/122
Tigris-kupa 2022, U10: ezüstérem

A második helyen zárt U10-es együttesünk a Tigris-kupa 2022-es küzdelmein. A tornát az Illés Akadémia nyerte, a dobogóra még az ETO FC Győr állhatott fel.