Hírek
vissza
2011/821

Vereség a nyitányon

Vereség a nyitányon

Megyei III. o.Szombathely, Déli-csoport
KIRÁLY SZE II - Sorkifalud-Gyanógeregye 1-2 (1-2)

Nem sikerült a bemutatkozás fiataljainknak a Megyei III. osztályú bajnokságban. Hiába dolgoztunk ki számtalan helyzetet és birtokoltuk többet a labdát, ez nem volt elegendő a pontszerzéshez sem.

"A vendégek lelkes és rutinos játéka győzelmet ért."

KIRÁLY SZE II - Sorkifalud-Gyanógeregye 1-2 (1-2)
KIRÁLY Sportlétesítmény, 50 néző
Vezette:Bendik László (Ács Dávid-Sümeghy Attila)

KIRÁLY SZE:
Horváth I Ádám - Soós, Pörge (Molnár A. 85.'), Gombás, Somogyi (Prukner 63.') - Harkai, Szalay (Horváth II Ádám 80.') - Dénes Péter, Bakó (Gerecs 46.'), Takács - Porkoláb (Szij 68.')

Sorkifalud-Gyanógeregye:
Szombath - Vigh, Pinczés, Kokas (Fekete 76.'), Szücs Milán - Serman, Dénes Ferenc, Szücs János (Domján 61.'), Baranyai - Nyúl, Szücs Richárd

Gólszerzők: Dénes Péter 20.' ill. Baranyai 9.' és Dénes Ferenc 18.'

Sárga lap: Harkai 49.' és Szalay 70.' ill. Kokas 51.' és Szücs Richárd 90.'

Jók: Harkai, Dénes Péter ill. Vigh, Dénes Ferenc, Baranyai

www.kiralysportegyesulet.hu

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek