Hírek
vissza
2024/510

Vasvárra látogat szombaton a Király SESzerző: Németh Zsolt

Vasvárra látogat szombaton a Király SE

 

A bajnokság 28. fordulójában szombaton a Vasvár VSE vendége lesz Hegyi László együttese. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik a Vasvár Sportpályán. A találkozót Bagoly Gábor vezeti, két asszisztense Döbrösi Levente és Dévai Vanessza lesz.

 

 

Három fordulóval a bajnokság vége előtt a 2.-4. helyen azonos pontszámmal áll három együttes, a Sárvár, a Király SE és a Vép, így egyáltalán nem mellékes, milyen eredmények születnek az előttünk álló hétvégéken.

A Király SE felnőtt csapata számára a következő feladat az, hogy idegenben, Vasváron szerezze meg a három bajnoki pontot.

A házigazdák jelen pillanatban a 9. helyen állnak tizenegy győzelemmel, négy döntetlennel és tizenkét vereséggel. 40 lőtt góljuk mellé 51-et kaptak eddig az idényben.

Hazai pályán abszolút 50%-os az eredményük, hiszen hat győzelem és hat vereség mellett egy döntetlenük van, 24 rúgott és ugyanennyi kapott góllal. 

A két együttes legutóbb november 11-én találkozott a Királyban, ahol az akkori házigazda csapat nehezen lendült játékba, de a 28. percben Márfy Bence révén előnyhöz jutott. A szervezetten játszó vasváriak néhány ellentámadással próbálkoztak, de igazi veszélyt nem jelentettek a hazai kapura. A második félidőben egyre inkább fölénybe kerültek Halmosi Péterék, és a kapitány ritkán látható góllal járult hozzá a hazai sikerhez. Pókfocis mozdulattal, közelről vette be a vasvári kaput. Majd jött Potyi Gábor szép fejesgólja, végül a koronát a hazai sikerre a csapathoz akkor visszatérő és az utolsó negyedórára beálló Schimmer Szabolcs tette fel, aki büntetőből szerezte meg a Király negyedik találatát.

Ezúttal idegenben kell eredményesnek bizonyulni a csapatnak. Szombaton, Vasváron kiderül, hogy ez sikerül-e.

 

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek