Hírek
vissza
2023/530

Vasárnap Gyirmóton járt az U9-es, U10-es és 11-es csapatunkSzerző: Németh Zsolt

Vasárnap Gyirmóton járt az U9-es, U10-es és 11-es csapatunk

 

Egészségnap volt Gyirmóton, nagyon sok családi programmal. Ennek keretein belül rendezték meg az öt csapatos tornákat mindhárom korosztályban.

A legfiatalabbak verség nélkül, egy döntetlennel hozták a tornát és a gólkirályt is ők adták.

Az U10-es csapat remek támadójátékkal, minden mérkőzését megnyerte.

Az U11-es keret az elején visszafogott volt, de aztán győzelmekkel rázódtak bele a játékba, amit nagyon élveztek.

U9-es eredmények:

Király SE - NEBULÓ 14-0

Király SE - GYÕRSZENTIVÁN 9-0

Király SE - GYIRMÓT 1-1

Király SE-BÁBOLNA 7-0

Koman Vladimir úgy értékelt, hogy a gyerekek nagyon jó teljesítményt nyújtottak végig a nap folyamán. A gólkirályt is ők adták Mészáros Márton személyében.

 

Az U10-es csapat szereplését Hujber Bálint foglalta össze:

Méltó lezárása volt az egész szezonnak ez a torna, főleg ami a mutatott játékunkat illeti. Megfelelő összegzése volt az idei évben tanultaknak. Nagy örömömre viszont láttam minden olyan játékelemet, amit az elmúlt szezonban gyakoroltunk. Támadó játékunkkal teljesen elégedett vagyok. Abszolút hatékonyan kihasználtuk a szokásosnál kisebb pályát is. A védekezésünket a mai nap is inkább a koncentrációs hibákból adódó könnyű, ajándék kapott gólok jellemezték. Négy mérkőzésből négy győzelem lett a mérlegünk, így megérdemelten szereztük meg az 1. helyet.

  

2. helyen végzett az U11-es csapatunk!

 Bábolna SE - Király SE 2:4

Gyirmót SE Győr - Király SE 1:0

Győrszentiván SE - Király SE 0:6

Nebuló Futball SE - Király SE 0:0

Gólszerzők:

Horváth Benedek 3, Simonits Nándor 2, Léránt Zalán, Halmosi Medox, Kovács Barnabás, Szokol Erik

 

Horváth Péter értékelése:

„A mai nap a gyerekek nem pörögtek a megszokott intenzitással. Ezáltal a játékunk is akadozott. A torna közepétől viszont megjött az agresszivitás, küzdés és nagyobb iramra is kapcsoltak a fiúk. Sok szép gólt lőttek, nagyon-nagyon sok támadást vezettek. A kapu előtt mentálisan sokat kell javulnunk, mert izgulnak a gyerekek és sok ziccer marad ki emiatt. A mérkőzések jó hangulatban teltek. Ismét egy jó délelőtt volt a fiúknak, ami focival telt!”

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
35123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek