Hírek
vissza
2020/729

Nem sikerült a főpróba

Nem sikerült a főpróba

A Helsa Andráshida TE gárdájával találkozott megyei I-es felnőttcsapatunk a hétvégi Vasvár elleni kupamérkőzés előtt.

Király SE-Helsa Andráshidai TE 1-2 (0-1) - Király Sportlétesítmény, felkészülési labdarúgó-mérkőzés, vezette: Papp Á. 

Király SE: Király M. (Horváth A.) - Takács D. (Kondákor), Kiss K., Lakosi, Devecseri - Kovács B. (Németh B.), Kovács Zs. (Kalmár B.) - Fábián (Hujber B.), Nyári (Polgár B.), Reseterits (Hegedűs) - Kudron. Edző: Hegyi László. 

Gólszerző: Polgár B.

A tavalyi Zala megyei bajnokság járvány miatti felfüggesztésekor ötödik andráshidai csapat látogatott szerdán este, hogy összemérje erejét a mieinkkel. Hegyi László együttese kezdett aktívabban, ám Nyári lövését és Kudron ziccerét is védte Kemes kapus, míg Devecseri fejesénél a védők segítették ki. A másik oldalon egy beadás szerű lövést tornázott ki Király Mátyás, egy szöglet utáni kavarodásnál viszont már ő sem tehetett semmit, egy perdítéssel vezetett az Andráshida. Hiába lőtt egy szép támadás végén Fábián gólt a 45. percben, les miatt a játékvezető érvénytelenítette azt. 

A folytatásban Hegyi edző a keret másik felének is játéklehetőséget biztosított, támadott a Király, de gólt ismét a vendégek szereztek, újfent szöglet után, egy átlövésből. A szépítés Polgár találatával összejött, az egyenlítés azonban már nem; a hétvégi Vasvár elleni kupamérkőzésre a helyzetkihasználáson biztosan javítanunk kell. 

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek