Hírek
vissza
2022/320

U9-U11: Zalaegerszegen folytatódott a régiós Bozsik

U9-U11: Zalaegerszegen folytatódott a régiós Bozsik

Zalaegerszegen rendezték az U9-U11 közötti korosztályok tavaszi első regionális Bozsik-tornáját, ahol a Veszprém, a ZTE és az Illés Akadémia ellen játszottak csapataink. Kiváló mérkőzéseken nagyszerű teljesítményeket láthattunk  gyerekeinktől. 

Török Richárd, vezetőedző, U9: - Hasznos volt a zalaegerszegi tornánk. Helyezkedésben és egyéni védekezésben nagyon sokat léptünk előre. Amiből szép támadásokat tudtunk vezetni, és ezeket gólokra váltani. Úgyhogy a védekezésből támadásba történő átmenet nagyon eredményes volt. Nagyszerű látni, hogy folyamatosan erősödünk, megálljuk a helyünk ebben a mezőnyben is. Nem jött még el a mi időnk, de ami késik, nem múlik.

Eredmények:

Király SE-Illés Akadémia 2-5

Király SE-ZTE FC 7-3

Király SE-Veszprém FC USE 5-1

Horváth Péter, vezetőedző, U10: - A gyerekek teljesítményével, hozzáállásával nagyon meg vagyok elégedve. Két mérkőzésen is hátrányból fordítottak, nem adták fel és végig nagy akarattal játszottak. A másfél órás játékidő nagy részében öröm volt nézni a játékunkat, megvalósították a gyerekek a pályán, amiket gyakoroltunk az edzéseken. A szép támadásaink mellett kiemelhető volt a védekezésünk is, amiben nagyon sok a pozitívum. A nap zárásaként az Illés Akadémia ellen sikerült egy parázs mérkőzést játszani. Látványos, küzdelmes, élvezhető találkozó volt, ahol a fiúk jelesre vizsgáztak a játék minden eleméből és küzdeni tudásból is. Megérdemelt volt a három győzelmük, gratulálok a csapatomnak!

Eredmények:

Veszprémi FC USE-Király SE 2-4

ZTE FC-Király SE 2-6

Illés Akadémia-Király SE 2-3

Kiss Gábor, vezetőedző, U11: - A mutatott játékkal elégedett voltam, harcosan, agilisan és ötletesen futballoztunk. Azonban a kapu előtti hatékonyságunk nem volt az igazi ezen a szombaton. Pontatlanok voltunk, s nem koncentráltunk eléggé. Összességében jó meccseket játszottunk, olykor tetszetős játékkal. A következő fordulóban megpróbálunk eredményesebben is focizni.

Eredmények:

Veszprém FC USE-Király SE 3-0

ZTE FC-Király SE 3-2

Illés Akadémia-Király SE 5-2

 

 

Kapcsolódó témák: U10-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
0912345
106789101112
1113141516171819
1220212223242526
132728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek