Hírek
vissza
2022/118

U9, U11: az Okos-Foci Műhely tornáján jártunk

U9, U11: az Okos-Foci Műhely tornáján jártunk

Győrben és Ikrényben vett részt a hétvégén két korosztályunk is a győri Okos-Foci Műhely SE által szervezett teremlabdarúgó tornán. Mindkét csapatunk a tizenegyedik helyen zárt.  

 

 

Kiss Gábor, vezetőedző, U11: - A Mészöly Focisuli csapatával kezdtük a napot. Rögtön az első támadásból gólhelyzetünk volt, sajnos hibáztunk. Nagyjából a helyzet itt, helyzet ott jellemezte a mérkőzést. Sajnos 2-0-ra kikaptunk. Majd a Gyirmót ellen szerettünk volna javítani, de a vége 0-0 lett. Bár szinte végig támadtuk a meccset. Majd a Komárom ellen érkezett egy rövidzárlat, sima 3-1 nekik. Majd az utolsó csoportmeccsen a későbbi első helyezett MTK csapatát sikerült legyőznünk 2-1-re. A helyosztókon a Győrtől 2-1-re kaptunk ki, azonban a DAC csapatát sikerült megverünk 1-0-ra.  A csoportmeccseken a jobb koncentráció előkelőbb helyet biztosíthatott volna számunkra, ami a játék képe alapján megérdemelt lett volna. Természetesen az is hozzá tartozik a tényekhez, hogy az első osztályú egyesületek utánpótlás csapatai nagyon jó erőt képviseltek. Nálunk még inkább a küzdelem és harc dominált, illetve az egyéni villanások. Van még hova fejlődni, de ezen dolgozunk minden héten, s ezután is ezt fogjuk tenni. Haladunk tovább a kijelölt úton.

Eredmények. Csoportkör. Király SE-Mészöly Focisuli 0-2, Király SE-Gyirmót FC Győr 0-0, Király SE-Komárom 1-3. Király SE-MTK Hungária 2-1. Helyosztók: Király SE-Győri ETO 1-2. A 11. helyért: Király SE-Győri DAC 1-0.

Hujber Bálint, vezetőedző, U9: - Nehézkesen indult a szereplésünk az idei első teremtornán. Bátortalanul játszottunk, amire képesek vagyunk, abból szinte semmit sem tudtunk megvalósítani a pályán. Ahogy következtek a mérkőzések, egyre jobban sikerült kibontakozni a gyerekeknek. A helyosztó mérkőzésein érkeztünk meg úgy igazán a tornára. Ekkor már lendületesen és agilisan fociztunk. A legszembetűnőbb tapasztalat az az, hogy nincs még meg a megfelelő torna és meccs rutinunk, ami ebben a korosztályban is nagyon fontos. Kovács Barnabás teljesítménye ad némi vigaszt, minden mérkőzésünkön kiemelkedően játszott.

Eredmények. Csoportkör. Király SE-Mészöly Focisuli 1-4, Király SE-UTE 0-4, Király SE-Gödöllő 2-2, Király SE-Gyirmót FC Győr 3-2. Helyosztók: Király SE-Okos-Foci Műhely 7-1, Király SE-Haladás VSE 2-3. Csapatunk a tizenegyedik helyen zárt.

Kapcsolódó témák: U9-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
171
182345678
199101112131415
2016171819202122
2123242526272829
223031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek