Hírek
vissza
2022/301

U7, U9: szép eredmények a hétvégi tornákon

U7, U9: szép eredmények a hétvégi tornákon

Mozgalmas hétvégén vannak túl legkisebb korosztályaink, az U7-esek szombaton Gyirmóton, vasárnap Veszprémben szerepeltek, míg az U9-esek szintén a Bakony fővárosában rendezett teremtornára utaztak. 

 

 

Török Richárd, vezetőedző, U9: - A hétvégi veszprémi Sátor-kupa jól szolgálta a felkészülésünket, a gyerekek pedig egy szép és megérdemelt ezüstéremmel gazdagodtak. Támadásban jól használtuk ki a 2-1-es játékhelyzeteket, és sok gólt rúgtunk távoli lövésekből is. Az edzéseinknek hála, ezek a dolgok szépen visszaköszönnek a mérkőzéseken. Védekezésben még vétünk helyezkedési hibákat, viszont 1-1-ben  nagyon hatékonyak vagyunk. Tudatosságban van még lemaradásunk, amit egy jobb csapat kihasznál. Úgy érzem, a velünk egy súlycsoportba sorolt együtteseknél előrébb tartunk, ami nagyon pozitív és biztató a jövőre nézve.

Eredményeink:

Király SE-Ajka 6-0

Király SE-Illés Akadémia 1-4

Király SE-Veszprém 4-0

Király SE-Pápa 3-1

Vámos Márk, vezetőedző, U7: - Szombat Gyirmót utaztunk egy mini torna, ahol a CREDOBUS Tehetségközpont, a Motim és a Győri ETO voltak ez ellenfeleink. Megint ketté bontottam a korosztályt, más-más összetételű csapattal mentünk Gyirmótra és másnap Veszprémbe. Így hat gyerekkel vágtunk neki a szombati napnak. Az ilyen tornák nagyon jól szolgálják a felkészülést mindenki számára, nem mellesleg a gyerekek széles mosollyal jöttek le a pályáról, mert mindkét három fős csapatom megnyerte a 4-4 mérkőzését, azaz 8/8 győzelemmel zártuk a napot, aminek a gyerekek nagyon örültek, velem együtt, mert az ellenfél nagy része is jó játékerőt képviselt. Voltak kimagasló egyéni teljesítmények, de csapatként működtek jól a srácok a meccsek nagy százalékában. A csapatom másik felével pedig másnap keltünk útra egy meghívásos tornára, Veszprémbe. Kicsit álmosan kezdtünk, de pár perc elteltével belelendültünk, felvettük a ritmust. Ezt követően már nem volt gond, szintén veretlenül zártuk a napot, 5/5 győzelemmel sikerült megnyerni a tornát.

Veszprémi eredményeink:

Király SE-Illés Akadémia 11-1

Király SE-Pápa 4-0 

Király SE-Veszprém I. 9-2

Király SE-Ajka 13-0 

Király SE-Veszprém II. 9-1

Kapcsolódó témák: U9-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
2212345
236789101112
2413141516171819
2520212223242526
2627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek