2021/406

U17, U19: a maximum a Ménfőcsanak ellen

U17-es és U19-es korosztályunk egyaránt győzelemmel folytatta a bajnokságot, az ellenfél kedden délelőtt a Király Sportlétesítményben az ESK Győr-Ménfőcsanak volt.

U19-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-ESK Győr-Ménfőcsanak 4-2 (1-1).

Király SE: Biró B. - Takács K., Czingráber (Kis L. a 67. p.), Hazafi, Magyaros - Jagodits, Márfy - Nyári, Fülöp I. (Skarapits a 71. p.), Fábián - Füst (Horváth Cs. a 46. p.). Edző: Hajmási Milán.

Gólszerzőink: Fülöp I. a 32. és az 57., Fábián az 55., Horváth Cs. a 69. percben.

Hajmási Milán, vezetőedző: - Többet birtokoltuk a labdát az első félidőben, több veszélyes támadást vezettünk, amiből egyet sikerült gólra váltanunk. Sajnos, egy pontrúgás utáni figyelmetlenségünket kihasználva még a szünet előtt egyenlített a Ménfőcsanak. A második félidőben szerkezetet váltottunk, ezzel sikerült két gyors gólt lőnünk. A negyedik találatunk talán túlon túl is megnyugtatott minket, amit a vendégek góllal büntettek. Nagyobb arányú győzelem is benne volt ebben a mérkőzésben. Gratulálok a srácoknak, sokat tettek azért, hogy két nyertes mérkőzéssel abszolváltuk a húsvéti dupla fordulót.

Király SE: Szlámer K. (Karcsics D. a 46. p.) - Rátkai B., TÓTH K., SÁSDI D., Ligeti L. - TÓTH M., Márk L., Balázs B. (Horváth B. a 65. p.) - SISAK B. (Czenki M. a 84. p.), Németh B., Szakály B. Edző: Németh Bálint.

Gólszerzőink: Tóth M. a 11. Tóth K. a 19., Sisak B. a 47. percben.

Németh Bálint, vezetőedző: - Jól kezdtünk, 20 perc után 2-0-ra vezettünk, eldönthettük volna a mérkőzést már ekkor, ehelyett szögletből szépített az ellenfél - a félidő utolsó 15 percére szétestünk. A második félidőre változtatnunk kellett, nem ízlett nekünk az ellenfél ívelgetése, de egy gyors góllal meg tudtuk fogni a mérkőzést. A második félidei teljesítményünkkel nagyon elégedett vagyok, megérdemelt győzelmet arattunk. Szívünket, lelkünket és a vérünket adtuk a mai győzelemért, gratulálok a csapatomnak és nagyon köszönöm nekik, hogy együtt átvészeltük ezt a lelkileg is nagyon nehéz időszakot, és négy nap alatt 6 pontot tudtunk szerezni.