Hírek
vissza
2022/526

U17: győzelemmel léptünk fel a negyedik helyre

U17: győzelemmel léptünk fel a negyedik helyre

Idegenben zárta le a szépen sikerült szezont U17-es csapatunk a regionális bajnokság Észak-nyugati csoportjában. Balogh István tanítványai a 30. fordulóban rendezett hétközi találkozón elhozták mindhárom pontot az Üstökös otthonából, így felléptek a tabella negyedik helyére. Hogy ott is maradnak, vagy ötödikként végeznek, az a Győrszentiván hétvégi bajnokijának eredményétől függ.  

MLSZ U17-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Üstökös FC Győr USE-Király SE 1-3 (0-2).

Király SE: Ady - Vámos (Spanyó a 46. p.), Tóth M., Mosonyi, Verasztó - Szlámer, Kiss R. (Németh K. a 88. p.) - Greffer, Nagy Á., Tasnádi (Kálmán a 65.p) - Bráder. Edző: Balogh István.

Gólszerzőink: Tóth M., Bráder, Spanyó.

Balogh István: - Ellenfelünk nagyon bátran kezdett, már a kapunk előtt letámadott, így viszont hátul túlságosan kinyíltak, amit 10 perc alatt kétszer is megbüntettünk. A második percben Tóth Milán egy szép szóló után, 25 méterről hatalmas bombát zúdított a hazaiak kapujába, majd négy perccel később egy 30 méteres indítással hozta ziccerbe Bráder Bencét, aki pontosan célzott, meglőve ezzel 20. gólját a bajnokságban. Ez érezhetően megfogta a hazaiakat, próbáltak ugyan szépíteni, de remekül védekeztünk, a félidő végéig egy-két beadáson és egy átlövésen kívül nem tudták veszélyeztetni a kapunkat. A második félidőben tovább rohamoztak a hazaiak, de továbbra sem tudtak mit kezdeni a nagyon masszív védekezésünkkel. A 70. percben aztán váratlanul szépíteni tudtak egy egyéni akció végén, de úgy érzem győzelmünk ekkor sem forgott veszélyben, a győriek játékában nem volt benne egy egyenlítő gól. A végén aztán Bráder Bence ziccer passzával Spanyó Bálint a kapuig nyargalt, higgadtan értékesítette a helyzetét, végleg lezárva ezzel a meccset. Összességében úgy érzem, teljesen megérdemelten nyertünk a nagyon szimpatikusan játszó hazaiak ellen, fellépve ezzel a rendkívül értékes negyedik helyre!

 

 

Kapcsolódó témák: U17-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
351234
36567891011
3712131415161718
3819202122232425
392627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek