2021/905

U16: rémálomból álommeccs

Rémálomszerű kezdés után álomszerű folytatás a regionális U16-os bajnokság második játéknapján a Gyirmót SE Győr ellen, mélyről állt fel Gombás Péter csapata, amely végül kétgólos győzelmet aratott hazai pályán.

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-Gyirmót SE Győr 4-2 (2-2).

Király SE: Ady - Kovács Á. (Fliegler), Karvalics, Vass, Vilics - Szabó B. - Katona (Horváth D.), Király K. (GrefferÖ, Horváth B., Baranyai (Nagy Á.) - Laczó (Spanyó). Edző: Gombás Péter.
Gólszerzőink: Király K. (2), Laczó, Horváth D.

Gombás Péter: - Rémálomszerűen kezdtünk, a 9. percben már kétgólos hátrányban voltunk. Ezután„érkeztünk meg" a meccsben, és szép fokozatosan átvettük az irányítást, szünetig sikerült is kiegyenlítenünk. Fordulás után sem változott a játék képe, több lehetőséget alakítottunk ki ellenfelünknél, és ezekből kettőt gólra is váltottunk. Egy jó csapatot győztünk le, gratulálok az összes játékosomnak, mert nagyon mélyről jöttek vissza a mérkőzésbe!