2021/1128

U16: itthon tartottuk a pontokat

Középső korosztályaink közül egyedül U16-os csapatunk lépett pályára a hétvégén, Gombás Péter tanítványai 3-1-re múlták felül a vendég Tatabányát. U14-es és U15-ös gárdáink mérkőzéseit (a Paks és a Szombathelyi Haladás ellen) decemberre halasztották.

MLSZ kiemelt regionális U16-os bajnokság, Nyugat: Király SE-Tatabányai SC 3-1 (1-1).

Király SE: Tanai M. (Varju, a 86. p.) - Fliegler, Greffer, Vass, Horváth D. - Vilics, Katona, Szabó B., Király K. (Nagy Á. a 63. p.) - Baranyai N. (László D. a 80. p.), Kovács Á. (Bodor a 80. p.). Edző: Gombás Péter.

Gólszerzőink: Szabó B., Katona, Vilics.

Gombás Péter, vezetőedző: - Jól kezdtük mérkőzést, több szép támadást is vezettünk, ennek ellenére a vendégek szereztek vezetést egy kontra után. A kapott gól ellenére továbbra is fölényben játszottunk és Szabó Bálint találatával sikerült egyenlítenünk. Szünet után emberelőnybe kerültünk, majd Katona Á. góljával átvettük a vezetést. 2-1-es állást követően sajnos a játékunk minősége visszaesett, nagyon pontatlanul, kapkodva futballoztunk a mérkőzés záró harmadában. Mindenesetre Vilics Márk átlövés gólja eldöntötte a mérkőzés kimenetelét. Két ellentétes félidőt produkáltunk. Amilyen jól sikerült az első, annyira rosszul a második. Örülök a debütáló játékosok bemutatkozásának, jól szálltak be a mérkőzésbe. Gratulálni szeretnék az egész csapatnak az őszi szerepléshez! Hajrá Király!