Hírek
vissza
2021/1009

U14, U15, U16: nyolc gól, két győzelem

U14, U15, U16: nyolc gól, két győzelem

U16-os együttesünk magabiztosan gyűjtötte be a három pontot a regionális bajnokság szombati játéknapján, míg U15-öseink gólokban gazdag meccsen diadalmaskodtak. Vasárnap U14-es csapatunknál is a négyes volt a nap száma, de ezúttal sajnos nem rúgtuk, hanem kaptuk - a Kelen SC elvitte a pontokat a Király Sportlétesítményből. 

MLSZ országos U14-es bajnokság, alap csoport, Nyugat: Király SE-Kelen SC 0-4 (0-1).

Király SE: Bakucz M. (Tóth G.) - Kulcsár G., Bakucz D., NYÁRI D., Károly K. - Szász F., KOVÁCS B., Iváncsics B. - Tancsics D., Sodics T., Hegyi D. (Kulcsár G.). Edző: Németh Bálint. 

Németh Bálint, vezetőedző: - Nagyon jó csapat ellen játszottunk, megérdemelten nyertek a vendégek. Mi nagyon gyengén teljesítettünk. 

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-Szekszárdi UFC 4-1 (2-0). 

Király SE: Ady - Fliegler, Karvalics, Vass D., Horváth D. - Nagy Á. (Mosonyi) - Katona, Kovács Á. Király K. (Vilics M.) - Baranyai (Spanyó), Laczó (Teklits). Edző: Gombás Péter. 

Gólszerzőink: Baranyai (3), Karvalics.  

Jól kezdtük a mérkőzést, működött a letámadásunk. Egy szép támadásból megszereztük a vezetést, majd egy jogos tizenegyesből megdupláztuk az előnyünket. A második félidőben is támadásban maradtunk, több helyzetet alakítottunk ki, amelyekből további kettőt értékesítettünk. 

Gombás Péter: - Végig jó felfogásban játszottunk. Ilyen arányban is megérdemelten győztünk. 

MLSZ regionális U15-ös kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-III.ker TVE 4-3 (2-1). 

Király SE: Guzmics H. - Kiss L., Baumgartner D., Tóth B., Wilhelm B. - Bodor Á., Gergely B., Mayer M., (Gáspár T.) - Gombás B. (Hirsch-Nagy M.), László D.(Zsirai B.), Gombás M. Edző: Windisch Csaba. 
Gólszerzőink: Gombás M. (2), László D., Tóth B. 

Windisch Csaba, vezetőedző: - Jól indult számunkra a mérkőzés, sok lehetőséget dolgoztunk ki, de nem sikerült gólt lőni, így a helyzeteink ellenére az ellenfél szerzett vezetést. Ez nem törte meg csapatunk játékát, ugyanúgy harcosan, jó szellemben futballoztunk tovább. Ennek köszönhetően még a félidő előtt sikerült megfordítanunk a mérkőzést. A második félidőt nagyon jól kezdtük, rögtön az elején gólt szereztünk. Ez után viszont jött egy rövidzárlat, amely alatt pár perc alatt kiegyenlített az ellenfél. Egy szögletet követően újra sikerült megragadnunk a vezetést, amit nagy küzdelemben már meg is tartottunk.  

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
44123456
4578910111213
4614151617181920
4721222324252627
48282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek