2022/410

U15, U16: ez nem a mi hétvégénk volt

Nem szereztek bajnoki pontot a hétvégi játéknapon középső korosztályos csapataink: az U14-esek később lépnek pályára, az U15-ösok a Siófoktól, az U16-osok pedig a CREDOBUS Tehetségközponttól kaptak ki, egy-egy góllal.

MLSZ regionális 16-os kiemelt bajnokság, Nyugat: CREDOBUS Tehetségközpont-Király SE 3-2 (1-0).

Király SE: Horváth Bá. - Fliegler Á., Vass D., Karvalics K., Horváth D. - Katona R., Vilics M. (Greffer a 68. p.), Kovács Á., Király K. (Horváth Ba. a 62. p.) - Baranyai N. (Spanyó a 83. p.), Szabó B. Edző: Gombás Péter.

Gólszerzőink: Karvalics K., Fliegler Á.

Gombás Péter, vezetőedző: - Az első félidőben a hazaiak akarata érvényesült, megérdemelten szerezték meg a vezetést. A második félidőben hamar megkaptuk a második gólt. Kétgólos hátrányban kezdtünk el úgy játszani, ami a csapattól elvárható lenne. Egy büntetővel visszajöttünk a meccsbe, volt lehetőségünk egyenlíteni, de helyette újból mi kaptunk egyet - visszaállt a kétgólos különbség. A mérkőzés vége előtt sikerült szépítenünk, sőt, a ráadásban is lett volna lehetőségünk egyenlíteni, sajnos kimaradt a helyzetünk. Egy ki-ki mérkőzést játszottunk egy jó csapat ellen. Az első hatvan percben sok egyéni és taktikai hibát vétettünk, így megérdemelten nyertek a hazaiak.

MLSZ regionális U15-ös kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-Siófoki Bányász SE 1-2 (0-1).

Király SE: Guzmics - Wilhelm, Breznovits, Baumgartner, Taschler (Tóth B. az 54. p.) - Bodor, Mayer, (Gáspár a 72. p.), Deutsch (Gergely a 62. p.) - Gombás B., László, Gombás M. Edző: Windisch Csaba.

Gólszerzőnk: Gáspár.

Windisch Csaba, vezetőedző: - Nehéz mit mondani, hiszen végig támadtuk a mérkőzést, felbillent a pálya, sok lehetőséget alakítottunk ki, de nem voltunk hatékonyak a támadás befejezéseknél. Az ellenfelünk elsősorban szögletekből veszélyeztetett, és talán egy-két helyzetet alakított ki, mégis megnyerte a találkozót - könnyen elkerülhető gólokkal.