Hírek
vissza
2021/424

U14, U15: magabiztos, jó játékkal a megyei rangadón

U14, U15: magabiztos, jó játékkal a megyei rangadón

Középső korosztálypárunk megyei rangadót játszott a Sárvár FC-vel, ezúttal U15-ös és U14-es együttesünk is remek teljesítménnyel tartotta itthon a három pontot. 

U15-ös regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Sárvár FC 5-0 (0-0).

Király SE:TANAI - HORVÁTH B., FLIEGLER, VASS, HORVÁTH D. - Nagy Á. (RADÓ a 41.p.), Kovács Á. (Harangozó a  62.p.) - Greffer (Zsirai-Kiss a 62.p.), Szabó B., Király K. (Szalai az 53.p.) - Laczó (Vilics 53.p.). Edző: Kovács Zsolt. 

Gólszerzőink: Horváth B. a 8. és a 60., Laczó a 10., Radó a 43. és a 48. percben. 

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Megyei rangadóhoz kellőképpen nagyon koncentráltan, jól kezdtük a mérkőzést és két pontrúgás követően magabiztos előnyre tettünk szert. A félidő felére a Sárvár csapata rendezte sorait, a mérkőzés ennek az időszakában jobban is fociztak. Azonban hátul stabilak voltunk. Sajnos, ekkor előre játékban nem tudtuk megtartani a labdákat. Szerencsére, a második félidőt az elsőhöz hasonlóan jól kezdtük, a mérkőzésbe remekül beszálló Radó tíz perc alatt le is zárta a találkozót. Fontos kiemelnem, hogy egy erős és jól felkészített csapat ellen sikerült győzni ilyen arányban, a remek helyzetkihasználásnak köszönhetően. Ezúttal csapatként nagyon egyben voltunk, mindenki odatette magát, kivette a részét a győzelemből. 

U14-es regionáli sbajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Sárvár FC 4-0 (4-0).

Király SE: Varju (Guzmics az 58. p.) - Hirsch-Nagy, DEUTSCH Á., BAUMGARTNER, Szász (Kiss L. az 41. p.) - BODOR, Zsirai (Hegyi D. a 41. p.) - Gergely, Mayer M., GOMBÁS B. - GÁSPÁR (Németh B. az 58. p.). Edző: Hujber Bálint. 

Gólszerzőink: Gombás B. a 16., a 36., a 39., Mayer M. a 35. percben. 

Hujber Bálint, vezetőedző: - Nem a legjobb előjelekkel vártuk a találkozót. Sérülések miatt egy nem éppen összeszokott védelemmel kellett megoldanunk a feladatot. Természetesen ez sosem lehet kifogás, ez mindig benne van a sportban. Lélektani fordulópontnak reméltem ezt a mérkőzést, az utóbbi hetekben egy kisebb hullámvölgybe kerültünk. A srácoknak sikerült átérezni a helyzet jelentőségét, az első tíz percet leszámítva végig irányították a mérkőzést. Az első félidei helyzetkihasználásnak köszönhetően biztos előnnyel a kezünkben fordulhattunk. A második játékrészben a játék képe nem változott, viszont a kapu előtti befejezések már nem sikerültek, újabb gólt nem tudtunk elérni. 

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1712
183456789
1910111213141516
2017181920212223
2124252627282930
2231
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek