2021/904

U14: megérdemelten nyert a Rákóczi

Jobb volt a Kaposvári Rákóczi BFLA U14-es együttesünknél a két csapat szombati találkozóján az országos bajnokság alap csoportjában.

MLSZ országos U14-es bajnokság, alap csoport, Nyugat: Kaposvári Rákóczi BFLA-Király SE 3-0 (3-0).

Király SE: Bakucz M. - Károly (Samu), Szakály (Szabó R.), Polgár, Bakucz D. - Hegyi D., Iváncsics, Kovács B. (Nyári D.) - Szász, Tancsics (Gombás B.), Sodics T. Edző: Németh Bálint.

Kiállítva: Nyári D.

Németh Bálint: - Az első félidőben osztálykülönbség volt a két csapat között, a pálya minden területén a hazai csapat dominált. Az ellenfél nagyon agilisan, dinamikusan játszott, nem tudtuk ezt a tempót felvenni. Az első félidő eredménye ránk nézve hízelgő. A félidőben hármat cseréltünk, változtattunk az összetételen, a védekezésünket feljebb toltuk, ennek köszönhetően több időt tudtunk az ellenfél térfelén tölteni labdaszerzések és pontrúgások után, de ezekben sok veszély nem volt. A második félidőben nyújtott hozzáállással elégedett vagyok, megérdemelt hazai győzelem született.