Hírek
vissza
2021/1215

U12, U15: ragyogó zárás

U12, U15: ragyogó zárás

Nagyszerűen zárták az évet csapataink. Az U12 és az U15 is elmaradt mérkőzést pótolt, az idősebbek Gombás Máté mesternégyesének is köszönhetően 5-1-re bizonyultak jobbak a Lurkónál, míg a fiatalabbak remek csatában 2-0-ra fektették két vállra a MOL Fehérvárt. 

 

 

MLSZ regionális U15-ös kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-Lurkó UFC 5-1 (2-1).

Király SE: Guzmics - Gombás B., Breznovits, Tóth B., Baumgartner - Bodor, Mayer M. (Gergely a 64. p.) - László D. (Kardos a 74. p.), Wilhelm (Szász a  67. p.), Gombás M. - Deutsch Á. Edző: Windisch Csaba.

Gólszerzőink: Gombás M. (4), Gombás B.

Windisch Csaba: - Jól kezdtük a mérkőzést, hamar két gólos előnybe kerültünk, majd a félidő előtt szépített az ellenfél. A második félidőben még lendületesebb, jó játékkal újabb három gólt szereztünk. A mai mérkőzésen különösen a második félidőben nyújtottunk jó teljesítményt, szemre is tetszetős támadásokat vezettünk. Külön szeretném kiemelni Gombás Máté gólerős játékát! Gratulálok a csapatnak az őszi szerepléshez! 

MLSZ Országos U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0, 0-0, 1-0, 0-0).

Király SE: Krancz - Sodics M., Börzsei P., Fülöp B., Borbély L. - Magadics M., Mészáros B., Németh H. - Kósa B. Csere: Horváth-Barton M., Varga B. Edző: Schimmer Szabolcs.  

Gólszerzőink: Mészáros B., Kósa B.

Schimmer Szabolcs: - Ez a mérkőzés méltó lezárása volt az őszi szezonnak. A találkozó elején rögtön magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Az első 20 perc a fehérváriak térfelén folyt. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk őket, jó helyeken szereztünk labdákat, és megszereztük a vezetést. A második etapban kiegyenlített lett a játék mezőnyben, de helyzetet ismét csak mi tudtunk kialakítani. A harmadik negyedtől labdabirtoklási fölénybe kerültek a vendégek, de ez eléggé passzív fölény volt. A negyed közepén egy szépen végig vitt ellentámadásból eldöntöttük a mérkőzést. Sokat elmond csapatunk védekezéséről, hogy az ellenfél első kapunk felé tartó lövéséig 51 percet kellett várni. A negyedik negyed elején beszorultunk a saját térfelünkre, de kapusunknak érdemi védenivalója nem volt. Az ellentámadásainkban ugyanakkor végig benne volt a gólveszély. Gratulálok a srácoknak a mai mérkőzésen, és az egész őszi idényben nyújtott teljesítményükhöz! Az MOL Fehérvárnak további sok sikert kívánok! Köszönetet szeretnék mondani valamennyi edzőkollégámnak, igazi csapatként működtünk egész évben! Hajrá Király! 

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
171
182345678
199101112131415
2016171819202122
2123242526272829
223031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek