Hírek
vissza
2022/903

U12, U13: vereséggel rajtoltak csapataink

U12, U13: vereséggel rajtoltak csapataink

Megkezdte szereplését a bajnokságban U12 és U13-as csapatunk, a péntek délutáni nyitófordulóban az Illés-Akadémia-Haladás látogatott a Király Sportlétesítménybe. 

MLSZ Országos U13-as Bajnokság, Észak-Nyugat, 1. forduló: Király SE-Illés Akadémia-Haladás 1-3 (0-0, 1-2, 0-0, 0-1).

Király SE: Krancz B. - Börzsei P., Mészáros B., Fülöp B., Borbély L. - Németh H., Sodics M., Kósa B. - Várkonyi Cs. Cserék: Németh B., Hegyi, Bozzai. Edzők: Németh Bálint.

Gólszerzőnk: Németh B.

Németh Bálint: - Nem játszottunk alárendelt szerepet egy elit akadémia ellen, nem voltunk folyamatos nyomás alatt, bár az ellenfél többet birtokolta a labdát mezőnyben, és leginkább pontrúgásokból veszélyeztette kapunkat. Az akadémia kihasználta fizikai fölényét és három egyéni hibánkat a védelemben. Bizakodásra ad okot, hogy csapatomban még sok potenciál rejlik, tanulunk a hibáinkból, hogy hétről hétre jobbak legyünk és fenntartsuk az akadémiák további érdeklődését játékosaink iránt.

MLSZ Országos U12-es Bajnokság, Észak-Nyugat, 1. forduló: Király SE-Illés Akadémia-Haladás 0-4 (0-0, 0-2, 0-2, 0-0).

Király SE: Tanai B. - Klauzer, Takács Z., Szász A., Windisch, Szalay, Varga B., Mészáros N., Varga M. Cserék: Hajdú, Németh K., Tóth-Hencsey, Derényi. Edző: Kiss Gábor.

Kiss Gábor: - Napsütéses időben fogadtuk az Illés Akadémiát az idei első bajnoki mérkőzésünkön a Király Sportlétesítményben. Végig harcosan és agilisen próbáltunk játszani a 4x20 perc során. Az első és negyedik negyed nagyon szoros volt (0-0), sajnos mindkét középső etapban alulmaradtunk 2-0-ra. Sok hibával, kapkodva és pontatlanul játszottunk. A labdaszerzéseink után szinte rendre vissza is adtuk a labdát az ellenfelünknek, Mivel sok rossz döntést hoztunk, mind labdabirtoklásban mind helyezkedésben, ezért nehezen tudtunk támadásokat építeni. Helyzeteink voltak, de sajnos, gólt nem tudtunk szerezni. Ha pontosabbak lettünk volna a kapu előtt, szorosabb lett volna a végeredmény.

Kapcsolódó témák: U13-as csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek