Hírek
vissza
2022/1021

U12, U13: pont fordítva, mint egy hete

U12, U13: pont fordítva, mint egy hete

A 14. fordulóból előre hozott meccseket játszottak U12-es és U13-as együtteseink a Mosonmagyaróvárral, és éppen ellentétes eredmények születtek, mint egy hete, a 7. fordulóban idegenben megvívott találkozókon: ezúttal az U13 örülhetett, míg az U12 minimális arányban alulmaradt.  

 

 

MLSZ Országos U13-as Bajnokság, Észak-Nyugat, 14. forduló: Király SE-CREDOBUS Mosonmagyaróvár 4-1 (0-0, 1-0, 0-0, 3-1).

Király SE: Tanai B. - VARGA B., Börzsei P., MÉSZÁROS B., Borbély L. - NÉMETH H., Németh B., Kósa B., SODICS M. Csereként pályára lépett: Várkonyi Cs., SZABÓ D., Majtényi A., FÜLÖP B. Edző: Németh Bálint.

Gólszerzőink: Sodics M. (2), Kósa B., Várkonyi Cs.

Németh Bálint: - A mérkőzést nagyon csapkodóan, kapkodva kezdtük, a túl nagy bizonyítási vágy azt váltotta ki, hogy sok egyéni hibát vétettünk. A második 20 percben szerzett gól nagyon jókor jött, ezzel érkeztünk meg a mérkőzésbe. A folytatásban, de főként az utolsó negyedben, sikerült kihasználni a védővonal mögött hagyott területeket, az ellenfél nagyon magasan védekezett, egy az egyben hagytak bennünket elől, ezt a lehetőséget pedig sikerült megragadnunk. Amire büszke vagyok, hogy két 2011-es játékos is végig a pályán volt és nagyon jó teljesítményt nyújtottak. Szabó Dóra rendszeresen nagyon hasznos szerepet tölt be a rotációnkban, valamint Várkonyi Csanád megszerezte első bajnoki gólját az egyesületünkben. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, számukra ez mindig egy óriási öröm!  Szeretnék gratulálni az ellenfélnek is, két nagyon jó mérkőzést játszottunk ellenük, ami mindenki fejlődését egyaránt szolgálta.

MLSZ Országos U12-es Bajnokság, Észak-Nyugat, 14. forduló: Király SE-CREDOBUS Mosonmagyaróvár 0-1 (0-0, 0-1, 0-0, 0-0).

Király SE: Tanai B. - Klauzer, Takács Z., Szász A., Windisch, Szalay, Varga B., Mészáros N., Raffai. Csereként pályára lépett: Hajdu, Taschler, Tóth-Hencsey, Böndicz. Edző: Kiss Gábor.

Kiss Gábor: - Szerda késő délután hétközi forduló keretén belül fogadtuk hazai pályán a Mosonmagyaróvár csapatát. Színvonalas, izgalmas mérkőzésen minimális különbségű vendég siker született, egy szerencsés találat révén, melyet ellenfelünk az első félidő végén szerzett. A második játékrészben nagyobb sebességre kapcsoltunk, óriási labdabirtoklási fölényben játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Kimondottan szépen játszottunk, jó volt nézni, ahogy mezőnyben focizunk. A kapu előtti utolsó passzok, megoldások nem voltak pontosak, így sajnos gólt nem tudtunk szerezni. Ellenfelünk hősiesen védekezett, amivel nem tudtunk e napon mit kezdeni. A mérkőzés óriási tanulsága, hiába a jó játék, gól nélkül nem tudsz mérkőzést nyerni. A szülőknek köszönjük a szurkolást!

 

Kapcsolódó témák: U13-as csapatunk
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
271234567
28891011121314
2915161718192021
3022232425262728
31293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek