Hírek
vissza
2022/924

U12, U13: nagy volt a különbség

U12, U13: nagy volt a különbség

Komoly erődemonstrációt tartott az ETO FC Győr U13-as és U12-es csapataink ellen is az MLSZ Országos Bajnokságok Észak-nyugati csoportjában rendezett szombati mérkőzéseken.  

MLSZ Országos U12-es Bajnokság, Észak-Nyugat 4. forduló: ETO FC Győr-Király SE 10-0 (1-0, 4-0, 3-0, 2-0).

Király SE: KRANCZ B. - Majtényi A., Börzsei P., NÉMETH H., Fülöp B. - Varga B., Szalay Z., Borbély L., Várkonyi Cs. Csereként pályára lépett: Hegyi M., Drótos B. Edző: Németh Bálint.

Németh Bálint: - Hatalmas különbség volt a pályán a labdarúgás minden szegmensét tekintve, fizikailag, mentálisan, technikailag és taktikailag is. Több játékos hiányában azt várnám el, hogy akik szerephez jutnak, éljenek vele és bizonyítsák azt, hogy helyük van ebben az egyesületben! Hiányoltam az egyéniségeket a pályán, Krancz Bálint és Németh Hunor teljesítményére viszont büszke vagyok, a teljesítményüket a csapat előtt is kiemeltem! Gratulálok a Győrnek és Mondovics Dávid kollégámnak is!

MLSZ Országos U12-es Bajnokság, Észak-Nyugat 4. forduló: ETO FC Győr-Király SE 8-0 (2-0, 2-0, 1-0, 3-0).

Király SE: Tanai B. - Klauzer, Takács Z., Szász, Windisch, Mészáros N., Tóth-Hencsey, Varga M., Derényi. Csereként pályára lépett: Taschler, Varga D., Petneházi, Raffai. Edző: Kiss Gábor.

Kiss Gábor: - A bajnokság eddigi legerősebb csapatával mérkőztünk meg. Nagyon jó játékerőt képviselt ellenfelünk, valamint végig nagy tempóban játszottak a csapatok. Amit kértem a csapattól védekezésben és támadásban, igyekeztek megvalósítani. Hibák voltak, amiket viszont egy ilyen kaliberű ellenfél kíméletlenül ki is használt. Biztos vagyok benne, hogy sokkal szorosabb meccset játszottunk volna, ha nincsenek hiányzóink. De a csapatra így is büszke vagyok, hiszen szoros negyedeket játszottak, s a vereség ellenére egy pillanatra sem adták fel a küzdelmet. Több elkerülhető gólt is kaptunk, amiből a jövőben tanulnunk kell. Illetve több gólszerzési lehetőségünk is volt, amiket viszont jobban ki kell használnunk. Nagy tanulsága a mérkőzésnek, hogy ami más ellenfélnél pontatlanság belefért, most nem. Ismét köszönjük a szurkolást a szülőknek!

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek