Hírek
vissza
2020/309

U12, U13: egy sima, egy fordított

U12, U13: egy sima, egy fordított

U13-as csapatunk kiütötte a Sopront, az U12-esek viszont nagyarányú vereségbe szaladtak bele a hétvégi bajnoki fordulóban.

Király SZE-SC Sopron 0-6 (0-2). - Király Sportlétesítmény, U12, I. osztály, Észak-Nyugat, vezette: Kovács Zs.

Király: Bakucz M. - Deutsch, Sodics, Nyári, Szász, Naisz, Bakucz D., Horváth D., Hegyi. Cserék: Tóth G., Szakály, Sali, Szabó R. Edző: Balogh István.

Balogh István, vezetőedző: - Vasárnap a táblázat élmezőnyéhez tartozó Sopron volt a vendégünk. Az első félidő végéig jól tartottuk magunkat, de egy nagy egyéni hibából vezetést szerzett a vendégcsapat. A második félidőben, nagyon gyengén és hitehagyottan játszottunk, és bár a Sopron lényegesen jobb csapat, ennél többre vagyunk képesek! Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, mert szerdán már a velünk nagyjából azonos játékerőt képviselő Lurkóhoz látogatunk, ami hatpontos meccs lesz. Céljaink eléréséhez minimum döntetlenre, de inkább győzelemre van szükségünk!

Király SZE-SC Sopron 4-0 (1-0). - Király Sportlétesítmény, U13, I. osztály, Észak-Nyugat, vezette: Bánkövi.

Király: Varju - Hirsch-Nagy, KOVÁCS B., Breznovich, Wilhelm - Gergely, BAUMGARTNER, Szabó B., Deutsch - GOMBÁS B., Gombás M. Cserék: Kiss L., GÁSPÁR, Mayer, Varga M., Németh B. Edző: Hujberr Bálint.

Gól: Deutsch a 14., Gergely a 35., Gombás B. a 45., Gáspár az 54. percben.

Hujber Bálint, vezetőedző - Jobban kezdte a mérkőzést a vendégcsapat. Két komolyabb helyzetet is kialakítottak, de szerencsére gólt nem szereztek. Hamar kijöttünk a szorításból, átvettük az irányítást. Sorozatban jöttek a nagyobbnál nagyobb gólhelyzetek, de a szünetig csak egyszer sikerült betalálnunk, így minimális előnnyel fordultunk. A szünet után ugyanott folytattuk, ahol abbahagytuk. A lendületünk nem tört meg, a helyzetkihasználásunk feljavult és további 3 találattal eldöntöttük a mérkőzést. Gratulálok a srácoknak, a játék minden elemében fölé nőttek ellenfelüknek!

 

Kapcsolódó témák: U13-as csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek