Hírek
vissza
2022/1016

U12, U13: az egyiknek sikerült

U12, U13: az egyiknek sikerült

U12-es csapatunk legyőzte a házigazda mosonmagyaróvári tehetségközpontot, míg U13-as együttesünk alulmaradt a CREDOBUS Mosonmagyaróvárral szemben a felek szombati bajnoki mérkőzésén. 

 

 

MLSZ Országos U12-es Bajnokság, Észak-Nyugat, 7. forduló: CREDOBUS Mosonmagyaróvár-Király SE 1-3 (0-0, 0-1, 1-0, 0-2).

Király SE: Tanai B. - Taschler, Klauzer, Takács Z., Szász A., Szalay, Varga B., Mészáros N., Tóth-Hencsey. Csereként pályára lépett: Hajdú, Németh K., Petneházi, Raffai. Edző: Kiss Gábor.

Gólszerzőink: Tóth-Hencsey, Szász A., Raffai.

Kiss Gábor: - Szombaton délelőtt, kissé borongós időben, de annál nagyobb kedvel léptünk pályára Mosonmagyaróváron a helyi tehetségközpont vendégeként. Agilisan, ötletesen és sikerre éhesen játszottunk végig. Sokat birtokoltuk a labdát. Az első félidőben is már sok helyzetet kidolgoztunk, de csak egyet tudtunk értékesíteni, a szervezetten, szimpatikusan és jól játszó hazaiak ellen. A második félidő elején egy ajándék büntetőhöz jutott ellenfelünk. A kipattanót tudták csak értékesíteni, mivel Tanai Barni hárította az első lövést. A végjátékban kicsit még rákapcsoltunk, és két szép támadás-befejezéssel eldöntöttük a mérkőzést. Több lehetőségünk is volt még a gólszerzésre, de a kapu előtti utolsó döntéseket nem jól hoztuk meg. De így is teljesen megérdemelten győztük le vendéglátónkat.

MLSZ Országos U13-as Bajnokság, Észak-Nyugat, 7. forduló: CREDOBUS Mosonmagyaróvár-Király SE 1-0 (0-0, 0-0, 1-0, 0-0).

Király SE: Krancz Bá. - Iván Cs., Börzsei P., HORVÁTH-BARTON M., Fülöp B. - NÉMETH H., Németh B., Hegyi M., Sodics M. Csereként pályára lépett: Krancz Be., Szabó D., Kósa B., Drótos B. Edző: Németh Bálint.

Németh Bálint: - Rossz felfogásban játszottuk végig a mérkőzést, az adott játékhelyzetekben és befejezéseknél rossz döntéseket hoztunk, dekoncentráltan játszottunk, mellette pedig sok gyenge egyéni teljesítmény is volt. Az egygólos mérkőzésen nem tettünk eleget a győzelemért.

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek