2021/514

U12: nem sok hiányzott a nagy meglepetéshez

Szervezetten, veszélyesen futballozó U12-es csapatunk kapufáig jutott a Győri ETO elleni régiós bajnokin, a tabella másodikjának elég volt egy gól, hogy elvigye mindhárom pontot a Király Sportlétesítményből.

U12-es kiemelt régiós bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Győri ETO FC 0-1 (0-1).

Király SE: Borhy - Mészáros B., Kolompár, Tóth D., Kovács Be. - Németh H., Sodics M., Kósa, Marian R. Csere: Krancz, Hegyi M., Szabó B., Nagy Á., Tanai F., Horváth M., Magadics. Edző: Gombás Péter.

Gombás Péter, vezetőedző: - Az első félidőben a vendégek kezdeményeztek többet, és egy védelmi megingásunkat kihasználva megszerezték a vezetést. A gól után is a győrieknél volt többet a labda, de a kontráinkban benne volt a veszély, egy kapufával jeleztük is, hogy még nem lefutott a meccs. A második félidőben végig szervezetten védekeztünk, az ETO-nak lehetőségeivoltak, de a nagy helyzeteket mi alakítottunk ki - de sajna ezek ki maradtak. A tabellamásodikja ellen több mint helytálltunk. Többet volt náluk a labda, de a védekezésünkkel - egy szituáció kivételével - nagyon nem tudtak mit kezdeni, a kontráinkban pedig végig ott volt a veszély. Nem csüggedünk, vasárnap újabb fontos mérkőzés vár ránk, amit meg szeretnénk nyerni.