2022/425

U12: mezőny kapussal is partiban az ETO-val

Remekül helytállt U12-es gárdánk az ETO FC otthonában rendezett vasárnapi bajnokin. U13-as csapatunkból ezúttal hiányzott a kellő hit, önbizalom, így nagy különbségű vereség lett a vége Győrben.

MLSZ országos U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: ETO FC Győr-Király SE 3-1 (0-1, 0-0, 2-0, 1-0).

Király SE: Krancz Bá. - Sodics M., Börzsei P., Mészáros B., Fülöp B. - Magadics M., Németh H., Hegyi M. - Kósa B. Cserék: Drótos B., Majtényi A., Horváth-Barton M., Varga B. Edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőnk: Sodics M.

Schimmer Szabolcs: - Roppant büszke vagyok a gyerekekre a mutatott játék miatt, ugyanakkor csalódott vagyok az eredmény miatt. A bajnokság legjobb csapatának otthonában a megilletődöttség legkisebb jele nélkül fociztak játékosaim. 1-0-ás vezetésnél többször lezárhattuk volna a mérkőzést, de nem kaptunk meg két nyilvánvaló büntetőt, és kapufát lőttünk. Kapusunk sajnálatos sérülés miatt 40 percig mezőnyjátékos állt a kapunkban, de ez sem vetette vissza a srácokat. Sokadszorra bizonyítjuk, hogy bárkivel felvesszük a versenyt. Az ETO-nak gratulálok a győzelemhez és a bajnokságban mutatott teljesítményéhez!

MLSZ országos U13-as bajnokság, Észak-Nyugat: ETO FC Győr-Király SE 12-0 (3-0, 3-0, 3-0, 3-0).

Király SE: Borhy - Szász, Tanai F., Nagy Á., - Kolompár, Puporka, Szabó B. - Szitkay Sz.,Harangozó M. Cserék: Karai, Beke, Somfalvi Á., Kovács B. Edző: Farkas Gábor

Farkas Gábor: - Ezt a mérkőzést fejben már az elejétől fogva feladatuk. Ha az első húsz percben kapunk egy-két gólt, akkor már csak lehajtott fejjel focizó gyerekeket látok, akik nem hisznek önmagukban és társaikban sem. Ezen nagyon gyorsan változtatnunk kell.