2022/526

U12: iksz az utolsó előtti idei hazain

Az utolsó előtti szezonbeli hazai bajnokiján fordulatos, változatos mérkőzésen döntetlent játszott a Veszprémmel U12-es együttesünk.

MLSZ U12-es kiemelt országos bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Veszprém FC USE 2-2 (0-0, 1-0, 0-1, 1-1).

Király SE: Krancz B. - Börzsei P., Mészáros B., Fülöp B., Borbély L. - Németh H., Magadics M. Sodics M., Németh B. Csere: Hegyi M., Varga B., Kósa B. Megbízott edző: Németh Bálint.

Gólszerzőink: Sodics M., Kósa B.

Németh Bálint: - Az első negyven percben a mi akaratunk érvényesült, mentalitásban az ellenfél fölé nőttünk, ez megnyert párharcokban és ziccerekben mutatkozott meg és sikerült is előnyt szerezni. A harmadik 20 perc teljesen a vendégeké volt, egyenlítettek is, nagyon hatékony játékot mutattak, nem tudtuk fenntartani a koncentrációt.  Az utolsó negyedben egy ki-ki mérkőzés alakult ki, mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei a győzelemre, ebből 1-1-et sikerült gólra váltani. Az ellenfél erejét mutatja, hogy sikerült hátrányból felállniuk, nekünk pedig volt erre is válaszunk. Amit kértünk a játékosoktól azt megvalósították, elégedettek vagyunk a teljesítményükkel, egy nagyon jó erőkből álló Veszprémmel játszottunk hasznos 80 percet.