2021/905

U12: bravúr győzelem a MOL Fehérvár otthonában!

Négy negyedből hármat megnyert U12-es együttesünk a MOL Fehérvár otthonában az országos korosztályos bajnokság nyitó fordulójában, ezzel Schimmer Szabolcs tanítványai bravúr győzelmet arattak Székesfehérváron.

MLSZ országos U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: MOL Fehérvár FC-Király SE 0-3 (0-0, 0-1, 0-1, 0-1).

Király SE: Krancz - Sodics, Mészáros B., Fülöp, Borbély - Magadics, Németh H., Hegyi - Németh B. . Csere: Kósa B., Börzsei, Bozzai. Edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőink: Kósa B. a 37., Mészáros B. az 57.perc, Magadics a 76. percben.

Schimmer Szabolcs: - Nem kezdtük jól a mérkőzést. Az első tíz percben egyértelműen fölénk nőtt a hazai csapat. Lőttek egy kapufát, ami ébresztőt fújt a srácoknak. A második negyedtől már egyenrangú ellenfelek voltunk. Nagyon stabilan védekeztünk, nem tudott mit kezdeni velünk a fehérvári csapat. A megszerzett labdák után szép támadásokat vezettünk. Egy ilyen akció végén megszereztük a vezetést. A folytatásban nem változott a játék képe. A mérkőzést Magadics Milán élményszámba menő gólja zárta le végérvényesen. Nagy dolognak tartom hogy három negyedet is meg tudtunk nyerni egy nagyon jó ellenfél ellen. Gratulálok a srácoknak, készülünk tovább! Hajrá Király!