Magabiztosan jutott tovább csapatunk a Magyar Kupa megyei selejtezőjének első fordulójából. Együttesünk a Megyei III. osztályú Gersekarát vendégeként lépett pályára, és az első felvonás gól nélküli döntetlent hozott. Nagyjából egyforma arányban alakítottak ki helyzetet a csapatok, egyszer Nagy Gergő bravúrjára is szükség volt, míg csapatunk a hazaiak kapuja előtt határozatlan és főként bátortalan volt, hisz távoli lövéssekel ritkán próbálkoztunk.
A második játékrészt lényegesen jobban kezdtük, és Putz Balázs góljaival szétszedtük a fizikálisan széteső hazaiakat. Innentő már csak a gólarány volt kérdéses, hisz Tóth Milán és Putz Balázs kezdte belőni az ellen kapuját: előbbi kettő, utóbbi 3 gólig jutott, s a végén Ács Gergő is beköszönt. Magabiztos, megérdemelt a továbbjutásunk, a szimpatikus és sportszerű hazaiak ellen.
Jegyzőkönyv:
Gersekarát - KIRÁLY SZE 0-6 (0-0)
Gersekarát, 80 néző
Vezette: Németh Tibor (Márton Péter - Babos Gábor)
Gersekarát:
Sály - Tóth Dániel, Keresztúri, Tóth Norbert, Cvitkovics - Kovács (Deáki 58.'), Kránicz, Hubay, Spalevic - Hantó, Catomio
KIRÁLY SZE:
Nagy Gergő - Kovács Richard, Ács, Hajmási, Bolfán - Kiss Gábor, Sásdi, Topor (Németh Bálint 46.')- Putz, Hujber (Pörge 55.'), Tóth Milán
Gól: - ill. Putz (3) 50.', 52.', 81.'; Tóth Milán (2) 66.' és 75.'; Ács 88.'
Sárga lap: Hantó 54.' ill. Kiss Gábor 84.'