Hírek
vissza
2020/1207

U17/U19: nagyszerű félévzáró

U17/U19: nagyszerű félévzáró

Mindkét nagy korosztályunk kitett magáért a regionális bajnokság utolsó őszi fordulójában: az U17-esek 9-et lőve a Hévíznek sorozatban 10. bajnokijukon is veretlenek maradtak, míg az U19-esek zsinórban 8. mérkőzésükön sem találtak legyőzőre, és a zalaiakat vasárnap 6 góllal múlták felül.  

U17-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Hévíz Sk 9-1 (4-1). 

Király SE: Király M. (Bencze Zs. a 46. percben) - Kovács Á. (TÓTH K. a 46. percben), TÓTH M., Horváth B., RÁTKAI B. - Kiss R., Márk L. (Németh B. a 62. percben), SZABÓ B. (BALÁZS B. a 46. percben) - SZAKÁLY B., Bráder B., SZMOLEK. Edző: Németh Bálint.

Gólszerzőink: Szmolek (3), Szabó B. (2), Szakály B. (2), Bráder B., Németh B. 

Németh Bálint, vezetőedző: - Teljesítményünkkel feltettük az i-re a pontot, egy 10 hetes veretlenségi sorozattal zártuk le a félszezont! Szabó Bálint hetek óta meghatározó szerepet tölt be csapatunkban, nagyon sokat dolgozott azért, hogy itt legyen, örülök, hogy így tudta megkoronázni a teljesítményét. Szmolek Áron pedig a mezőny legjobbja volt, kimagaslóan jó mérkőzést játszott. Összességében elégedett vagyok a csapat jelenlegi helyzetével, gratulálok nekik a győzelemhez.

 

U19-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-Hévíz Sk 6-1 (1-1). 

Király SE: Horváth A. - Takács K. (Tóth B. a 80. percben), Jagodits, Hazafi, Magyaros (Czingráber a 43. percben) - Reseterits, Márfy (Kis L. a 69. percben), Vajda (Füst a 69. percben), Nyári - Horváth Cs., Fábián. Edző: Hajmási Milán. 

Gólszerzőink: Fábián (3), Jagodits, Reseterits, Nyári. 

Hajmási Milán, vezetőedző: - Jól kezdtük a mérkőzést, mégis a Hévíz szerezte meg a vezetést. Több lehetőségünk adódott az egyenlítésre, de sajnos nem koncentráltunk megfelelően a kapu előtt. Szerencsére az első játékrész utolsó percében egy szöglet után mégis sikerült kiegyenlítenünk. A második félidőben nagyon koncentráltan, szemre is tetszetős játékot mutatva, esélyt sem adva a Hévíz csapatának, fordítottunk, és nyertük meg ilyen arányban is megérdemelten a mérkőzést. A második félidőben mutatott játékunk egyszerűen szuper volt. Büszke vagyok a srácokra, nagyon meg voltam elégedve a vasárnapi teljesítményükkel, a csapat minden tagja nagyszerűen játszott. Örülök, hogy győzelemmel zártuk a félévet.  

Kapcsolódó témák: U17-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234567
06891011121314
0715161718192021
0822232425262728
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek