U13-as bajnoki mérkőzés:
Király SE-Gyirmót SE 2:1 (1:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Pályára léptek: Sánta Botond, Süle Noel, Bertha Benett, Szabó Bence, Ilyés Bence, Jáger Dominik, Pál Martin, Czlenner Benett, Kondora Nimród, Biró Benjámin, Imre Ádám, Bogár Bence, Balasa Endre, Fülöp Máté, Horváth Bence, Haraszti Mihály
Schimmer Zoltán értékelése:
„A győzelemhez tudok gratulálni, egyéb dolgokhoz viszont nem. Rúgtunk 2 szép gólt és kihagytunk 3 mérkőzésre való helyzetet. Ma játékosaim sportot űztek abból, hogy ki tud nagyobb helyzetet elpuskázni. Egy tükör sima mérkőzést sikerült roppant nehézzé tenni magunknak. Az első 2 negyedben le lehetett volna rendezni az érdemi dolgokat, ehelyett az utolsó pillanatig nyílt maradt a találkozó. A védekezésünk ma is kompakt volt, ellenfelünknek nem volt kidolgozott helyzete. Az átmeneteink is jól sikerültek, de a befejezéseinkre viszont nem találok olyan jelzőt, ami publikus is lehet. Ma annyiból szerencsénk volt, hogy a sok kihagyott ziccert nem büntette az ellenfél.”
Schimmer Zoltán értékelése:
„A tornát megelőzően aláírtam volna ezt a helyezést, látva a rangos mezőnyt. A rendezvény után viszont van bennem kisebb hiányérzet, de természetesen így is büszke vagyok játékosaim egész napos teljesítményére.
A torna első mérkőzésén az osztrák Ried csapata ellen léptünk pályára, ahol 1:1-es döntetlent értünk el, viszont a helyzetek alapján győzelmet érdemeltünk volna. Második mérkőzésünkön az Illés Akadémia volt az ellenfél, a mérkőzés elején több nagy helyzetet is elpuskáztunk (büntetőt is hibáztunk), ellenfelünk pedig jól sáfárkodott a helyzeteivel és 2:0-ra megnyerte a találkozót. A csoport harmadik találkozóján a későbbi győztes Sturm Graz csapata ellen 3:0-ás vereséget szenvedtünk, ezáltal a délutáni programban az ezüst ágon folytathattuk a küzdelmeket, egyenes kieséses rendszerben. A torna ezen szakaszában 2 győzelemmel kezdtünk, előbb a JAZ GU Süd csapata ellen arattunk 1:0-ás győzelmet, majd a Grazer AK csapatát múltuk felül 3:1 arányban, így a 9. helyért játszhattunk az utolsó mérkőzésen. Sajnos erre a mérkőzésre elfogyott az erő és a koncentráció, 4:1-es vereséget követően a 10. helyen zártunk.
Elmondható, hogy 6 mérkőzésünkből 4 alkalommal partiban voltunk az ellenfeleinkkel, ami ebben az erős mezőnyben megsüvegelendő teljesítmény. Rengeteg tapasztalatot szereztünk, ami jó felkészülés volt a következő évi U14-es bajnokságra, a játékosok testközelből érezhették a nagypályás foci minden csínját-bínját. Gratulálok játékosaimnak, hiszen jó hírét vitték az egyesületnek és megfelelően képviselték külföldön.”
Pályára léptek: Süle Noel, Sánta Botond, Balasa Endre, Bertha Benett, Biró Benjámin, Bogár Bence, Csergőffy Ákos, Czlenner Benett, Fülöp Máté, Halmosi Medox, Haraszti Mihály, Horváth Bence, Imre Ádám, Jáger Dominik, Kovács Barnabás, Márkus Bálint, Pál Martin, Szabó Bence