Hírek
vissza
2022/313

Sopronban tartottuk a főpróbát

Sopronban tartottuk a főpróbát

Jövő hévégén folytatódik a regionális Bozsik-bajnokság, U9-es, U10-es és U11-es csapataink szombaton az SC Sopron otthonában játszották utolsó felkészülési mérkőzéseiket. 

 

 

Hujber Bálint, vezetőedző, U9: - Sopronban három sorunk is lehetőséget kapott a hatszor tizenkét perces mérkőzésen. Rengeteg technikai hibával játszottunk, ami döntően annak is köszönhető, hogy október óta most szerepeltünk először füves pályán. Nagyjából a mérkőzés második felére sikerült alkalmazkodnunk a talajhoz. Azokat a technikai és taktikai elemeket, amiket az elmúlt 2 hétben gyakoroltunk az edzéseken, nagy hangsúlyban alkalmaztuk. Rengeteg 1v1 és 2v1-es szituációból, illetve átlövésből sikerült gólokat szerezünk. Ami viszont nem tetszett, hogy könnyű gólokat ajándékoztunk az ellenfélnek. Ebben kell legfőképpen előrelépnünk, hiszen a labdarúgás nem csak a támadásról szól. Összességében tanulságos nap volt ez a számunkra. Van mit átgondolni, és ha kell változtatni, ugyanis jövő hétvégén már Zalaegerszegen kell megmérettetni magunkat.

Horváth Péter, vezetőedző, U10: - A mérkőzésen egy szerényebb képességű ellenféllel találkoztunk, de a találkozó jól szolgálta a gyerekek fejlődését. Tudtuk gyakorolni az edzéseken tanult technikai, taktikai elemeket. Viszontláttam nagyon sok olyan dolgot, amit sulykolunk a srácoknak. Megérdemelten nyertünk, ilyen nagy különbséggel is. Sok szép gólt szereztünk, jár a dicséret a gyerekeknek.

Eredmény: SC Sopron-Király SE 5-15

Kiss Gábor, vezetőedző, U11: - Nagyon jó felfogásban, agilisan és gólra törően játszott együttesünk. Végig irányítottuk a mérkőzést, ami remekül szolgálta a felkészülésünket. A negyedek közötti szünetekben átbeszéltük a hibákat, s a gyerekek kifogástalanul kijavították őket. Nagyon büszke vagyok a játékosokra, hiszen a tanult és gyakorolt elemek nagy része látható volt a meccsen. 

Eredmény: SC Sopron-Király SE 2-12

Kapcsolódó témák: U11-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
171
182345678
199101112131415
2016171819202122
2123242526272829
223031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek