Hírek
vissza
2021/724

NB III-as csapat otthonában győztünk

NB III-as csapat otthonában győztünk

Az NB III. Nyugati-csoportjának tavalyi hatodik helyezettje ellen nyert felkészülésui mérkőzést a megyei I-es bajnokság rajtjára készülő Király SE. Az SC Sopron stadionjában a házigazda piros-fehérek ellen Fábán Bálint duplázni tudott, és Kalmár Gábor is betalált. 

A Király SE az  I. félidőben a Horváth A. - Auer Á., Subicz, Kovács Á., Vargyas D. - Szalay, Reseterits, Németh D. - Kudron, Halmosi, Fábián összeállításban lépett pályára és Fábián Bálint duplájával már az első 20 perc végére kétgólos előnybe került NB III-as vendéglátójával szemben. A mieink letámadása a mérkőzés első perceiben meglepte a hazaiakat, akik fokozták az iramot, de a KSE labdatartásban is felvette a versenyt  a házigazdákkal. 

Szünet után csapatunk a Horváth A. - Takács D., Subicz (Auer Á. a 65. p.), Kovács Á., Devecseri - Kalmár, Tamás B., Hertelendi - Fábián (Fülöp I. a 60. p.), Halmosi, Hegedüs M. összetételben folytatta a mérkőzést. Az első tíz pecben a középpályás védekezésben akadtak hibák, ezzel együtt is szombathelyi segítség kellett a szépítő soponi gólhoz, egy beadást fejelt az egyik vendég játékos Horváth Alex kapujába. 

A Sopron a 79. percben Kustor büntetőjével egyenlített, ám nem sokáig örülhetett, mert Kalmár Gábor a 80. percben szabadrúgásból bevette a piros-fehérek kapuját, így önbizalomnövelő királyos sikerrel zárult csapatunk második felkészülési találkozója. 

Hegyi László csapatában újra pályára lépett a próbajátékon lévő Auer Ákos (Illés Akadémia) és Kovács Ádám (SC Sopron), akikhez ezúttal csatlakozott Vargyas Dániel (Haladás VSE U19). 

Folytatás szerdán 19.00 órától hazai pályán a Veszprém megyei I. osztályban érdekelt Devecser SE ellen.

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
4812345
496789101112
5013141516171819
5120212223242526
522728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek