2021/1129

U12: felvettük a versenyt

A bajnokság legjobb csapatával meccselt U12-es együttesünk, Schimmer Szabolcs tanítványai nem vallottak szégyent az ETO FC Győr ellen. U13-as csapatunk mérkőzését később rendezik meg.

MLSZ országos U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-ETO FC Győr 1-2 (0-0, 0-1, 0-1, 1-0).

Király SE: Krancz - Sodics M., Börzsei P., Fülöp B., Borbély L. - Magadics M., Mészáros B., Németh H. - Kósa B. Csere: Horváth-Barton, Németh B. Edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőnk: Sodics M.

Schimmer Szabolcs: - A bajnokság legjobb csapata ellen játszottunk egy kifejezetten nagy iramú mérkőzést. Ami örömteli, hogy a mérkőzés nagy részében fel tudtuk venni a győriek által diktált tempót, és sebességet. Labdabirtoklásban fölénk nőtt az ETO, de végig fegyelmezetten védekeztünk. Sokszor jó helyen szereztünk labdát, ám utána sok rossz döntést hoztunk a támadásba való átmenetekben. Hiányérzetem a második negyed miatt van, ott el kell ismerni, hogy gyengén teljesítettünk. Ami viszont feltétlenül pozitívum, hogy a harmadik és a negyedik negyedben feljavult teljesítményünk. Gratulálok az ETO-nak, a mérkőzésen és a bajnokságban nyújtott teljesítményéhez!