Hírek
vissza
2022/1027

Régiós szakmai napot tartottunk

Régiós szakmai napot tartottunk

Régiós szakmai nap helyszíne volt szerdán délután a Király Sportlétesítmény, négy egyesület szakemberei előtt mutatta be tehetségközpontunkat Király Gábor elnök, edzőnk, Horváth Péter pedig a futsal edzésmódszertanának alkalmazásába engedett betekintést kollégáinak. A tartalmas programot edzéslátogatás zárta. 

 

 

Tehetségközpontunk első régiós szakmai napját rendeztük szerdán, amelyre szerencsére sok szakmabeli volt kíváncsi, jöttek a szomszédos tehetségközpontokból, Gyirmótról, Mosonmagyaróvárról és Zalaegerszegről, de voltak résztvevők partner egyesületeinkből is, összesen 21 kolléga hallgatta végig az előadásokat és tekintette meg a program gyakorlati részét.

Ami a konkrétumokat illeti, elsőként Király Gábor 108-szoros válogatottsági rekorder, egyesületi elnök ismertette klubunk működési modelljét, szakmai filozófiáját, kitérve a Király Sportkomplexumban rejlő infrastrukturális lehetőségekre is.

A folytatásban U11-es gárdánk trénere, a futsalban bajnoki aranyérmes Horváth Péter avatta be kollégáit a futsal edzésmódszertanának alkalmazásába, 8-11 év közötti korosztályra fókuszálva.

A délután folyamán a hallgatók láthatták, hogyan működnek az elhangzottak a gyakorlatban, hiszen Horváth Péter és Schimmer Szabolcs edzők a Király SE U11-es csapatának tréningjén a döntéshozatal és a gondolkodás bemutatására helyezték a hangsúlyt.

A tartalmas, jó hangulatú régiós szakmai nap remek alkalom volt az eszmecserére, a királyos kezdeményezésnek várhatóan folytatása is lesz, méghozzá a most vendégként jelen lévő tehetségközpontoknál, tavasszal.

 

Kapcsolódó témák: U11-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
0912345
106789101112
1113141516171819
1220212223242526
132728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek