Hírek
vissza
2021/228

U17, U19: pont nélkül maradtunk vendégként

U17, U19: pont nélkül maradtunk vendégként

Nagy korosztályaink a hétvégén az erős SC Sopron vendégeként kezdték meg a regionális bajnokság tavaszi szakaszát, de ezúttal az U19-es és az U17-es csapatunk sem tudott bravúrt bemutatni, pontok nélkül zártuk az idegenbeli mérkőzéseket. 

U19-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: SC Sopron-Király SE 4-2 (2-1). 

Király SE: Horváth A. - TAKÁCS K., JAGODITS, Hazafi, Magyaros (Kis L. a 46. p.) - RESTEREITS, Vajda (Horváth D. a 75. p.) - Nyári, Fülöp (Skarpits az 59. p.), FÁBIÁN - Horváth Cs. Edző: Hajmási Milán. 

Gólszerzőink: Reseterits a 15., Fábián a 62. percben. 

Hajmási Milán, vezetőedző: - Nagyon tompán kezdtük a mérkőzést, ennek az eredménye, hogy már a 3. percben vezetett is a hazai csapat. A kellemetlen stílusban játszó, és a szél támogatását is élvező hazaiak nagy nyomást gyakoroltak ránk az első félidőben. Igaz, a 15. percben egy büntető után sikerült kiegyenlítenünk, de a 33. percben ismét megszerezte a vezetést a soproni csapat. A második félidő elején egy lecsúszott beadás után kettőre növelte előnyét a Sopron. Fábián egyéni akciója után szépítettünk, de sajnos egy kapu előtti kavarodás után ismét gólt kaptunk, amellyel kialakult a 4-2-es végeredmény. Összességében az első félidőben tompán és fegyelmezetlenül futballoztunk, a másodikban már voltak biztató jelek, a hozzáállásunk is feljavult. A Sopron megérdemelten nyert.  

U17-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: SC Sopron-Király SE 1-0 (0-0). 

Király SE: KIRÁLY M. - Tóth K. (Rátkai a 71. p.), KISS R., SÁSDI D., Ligeti L. - Sisak B. (Horváth B. a 85. p.), Szakály B., Balázs B., Márk L., Szmolek Á. - Bráder B. (Tóth M. a 75. p.). Edző: Németh Bálint. 

Németh Bálint, vezetőedző: - Csalódott vagyok azért, amilyen góllal sikerült elveszítenünk ezt a mérkőzést, de összességében a nagy mezőnyfölénybe játszó listavezető Sopron egy góllal jobb volt nálunk, nem érdemtelenül szerezték meg a 3 pontot. Támadásban erőtlenek voltunk, a lehetőségeink megvoltak, de nem sikerült azt a gólt meglőni, amivel meglepetést okozhattunk volna. A csapat hozzáállásával elégedett vagyok, emelt fővel jöhettünk le a pályáról, elfogadható, de közben bosszantó vereséget szenvedtünk.

Kapcsolódó témák: U19-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
131234
14567891011
1512131415161718
1619202122232425
172627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek