2020/906

Ötös Vasváron

Az egy találatig és három gólpasszig jutó Halmosi Péter vezérletével csapatunk 5-0-ra nyert Vasváron a megyei I-es labdarúgó-bajnokság negyedik játéknapján.

CsörnöcGyöngye Vasvár VSE-Király SE 0-5 (0-3). - Vasvár, 150 néző, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Szabó I. Z.

Vasvár: Tóth K. - Varga A., Horváth A., Berta, Vincze, Kósa, Kálin (Frigy a 62., p.), Réfi, Sinkó, Schermann (Elekes a 46. p.), Márton (Robán a 46. p.). Edző: Németh Attila.

Király SE: Tóth Á. - Sásdi, Subicz, Kiss K., Takács M. - Kovács Zs. - Kondákor (Nyári, a 68. p.), Kalmár (Szabó Z. a 73. p.), Resterits, Fábián (Fülöp I. a 68. p.) - Halmosi. Edző: Hegyi László.

Gólszerzők: Resterits a 2., Halmosi 11-esből a 27., Fábián a 38., Kovács Zs. az 50., Hertelendi a 83. percben.

A mérkőzést végig uralva, a hazaiakat letámadva már az első félidőben eldöntötte csapatunk a vasvári bajnokit. Halmosi Péter az első félidőben két gólpasszal és egy találattal segítette csapatunkat, amely fordulás után sem állt le és újabb két góllal kiütésessé tette a sikert.