Hírek
vissza
2021/417

Pont nélkül Gyirmótról

Pont nélkül Gyirmótról

Nem sikerült a pontszerzés U14-es és U15-ös csapatainknak Gyirmóton a regionális bajnokság szombati játéknapján. Az idősebbek kiélezett meccsen minimális különbséggel maradtak alul, a fiatalabbak viszont ezúttal nem nyújtottak olyan teljesítményt, hogy esélyük legyen jó eredmény elérésére.

U14-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Gyirmót SE Győr-Király SE 5-0 (3-0).

Király SE: Varju (Guzmics az 52. p.) - Hirsch-Nagy, Breznovits (Zsirai a 14. p.), Baumgartner, Wilhelm - Bodor, Béry - Gergely B., Deutsch Á:, Gombás B. - Mayer M. Edző: Hujber Bálint. 

Hujber Bálint, vezetőedző: - Sajnos a tavaszi szezonban szinte már tendencia, hogy idegenben magunkra sem ismerek. Bátortalanok vagyunk, gyermeteg hibák sokasága jellemzi a teljesítményünket. A mai mérkőzésen egy nyomasztó labdatartás szenvedő alanyai voltunk. Ha sikerült labdát szereznünk, azt azonnal vissza ajándékoztuk, fizikális előnyünket kicsit sem tudtuk kihasználni. Hiába készülünk fel az adotthétvégi megmérettetésre, ha a gyakorlottakat és a megbeszélteket nem kapom vissza a pályán. Egy biztos, sürgősen megoldást kell találni, mert a leírtak eddig nem voltak ránk jellemzőek. 


U15-ös regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Gyirmót SE Győr-Király SE 1-0 (1-0). 

Király SE: TANAI - Greffer (Kálmán a 76.p.), FLIEGLER, Vass, HORVÁTH D. - Szabó B. - Király K. (Janó a 76.p.), RADÓ (Nagy Á. a 66.p.), Vilics (Szalai az 50.p.), KATONA - Laczó (Harangozó 66.p.). Edző: Kovács Zsolt.

Kovács Zsolt, vezetőedző: - A tavaszi szezon alapján második helyen lévő Gyirmót csapatához látogattunk. Úgy gondolom, ilyen mérkőzésekre van szükség hétről hétre. Jó iramú, végig izgalmas találkozó volt. Az első félidő derekán egy eléggé véleményes büntető után szerezte meg a vezetést az ellenfél. Sajnos, a bekapott gól után nem igazán találtuk a ritmust, jókor jött a szünet. A második félidő is egy végletekig kiélezett meccs volt, kétszer is nagyon közel álltunk az egyenlítéshez, de a Gyirmót csapata is lezárhatta volna a mérkőzést egy második góllal. A végén mindkét csapatnak járhatott a taps, sajnálom, hogy egy ilyen tizenegyes döntötte el végül a három pont sorsát. 

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1712
183456789
1910111213141516
2017181920212223
2124252627282930
2231
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek