Hírek
vissza
2019/1007

Nem jött össze a bravúr

Nem jött össze a bravúr

A Király U12 és a Király U13 is vereséget szenvedett az Illés Akadémia csapatai ellen a korosztályos I. osztályú országos bajnokságban. 

Illés Akadémia U13-Király U13 3:0 (0:0)

MLSZ I.o U13 ÉNY 5. ford.

Gólsz: Szijjártó Á 31' 54' Zancsics D 49'

Király SE U13: Varju V, Zsirai B, Wilhelm B, Bodor Á, Hirsch-Nagy M, Gergely B, Bamugartner D, Gombás B, Gombás M, Deutsch Á, Breznovits K cserék: Kiss L, Szabó B, Gáspár T

Hujber Bálint, a Király U13 edzője: Már a kezdő sípszótól hatalmas nyomás alá helyezett minket a hazai csapat. Jól álltuk a rohamokat, a labda körül rendre létszámfölényt alakítottunk ki, így nem igazán tudtak mögénk kerülni. Többnyire átlövéssel próbálkozott az Akadémia. A megszerzett labdákból nem sikerült a támadások felépítése, szinte azonnal vissza is adtuk a feladónak. Ismét 0:0-val vonultunk a szünetre. A második félidőt megkettőzött erővel kezdte a vendéglátónk, egy átlövést követően kapusunk nagyot védett, a kipattanót nem szedtük fel, holott kétszer is lett volna rá lehetőségünk, így egy elkerülhető góllal, de megszerezték a vezetést. A bekapott gól nem törte meg a csapatot, gólra góllal válaszolhattunk volna. Egy szépen felépített támadásból a kapussal szemben álltunk de rossz volt a befejezés, így az egyenlítés sajnos elmaradt. Az eredmény ellenére is gratuláltam a csapatomnak! A bajnokaspiráns ellen sem vallottunk szégyent! Ha ezt az alázatot és mentalitást visszük ki a pályára a következő mérkőzéseken is, akkor jönnek majd a gólok, pontok és győzelmek egyaránt!

 


Illés Akadémia U12-Király SE U12 9:0 (6:0)

MLSZ I.o U12 ÉNY 5. ford.

gólsz: Virág Á 6' 10' Tóth E 8' Söptei B 12' 20' 22' Klmenet D 44' 55' Meskó M 52'

Király SE U12: Kovács N, Pados B, Farkas B, Samu D, Bakucz M, Spitzer L, Szász F, Sodics T, Horváth D, Cserék: Tóth G, Deutcsh M, Nyári D

Balogh István, a Király U12 edzője: Hat hiányzó, súlyos vereség! Pénteken a bajnoki cím egyik várományosa ,az Illés Akadémia vendégei voltunk. Négy legjobb játékosunkból kettő, a bajnokság eleje óta sérült, hozzájuk csatlakozott most csapatunk legjobbja Bakucz Dominik is, aki a csütörtöki edzésen dőlt ki. Mivel az értékes kiegészítő játékosok közül egy szintén sérült, további kettő pedig lebetegedett, minimális esélyünk maradt a tisztes helytállásra. Az Akadémisták ellen teljes csapattal is bravúrra lett volna szükség a szoros eredményhez, ebben a helyzetben pedig csoda.Ettől függetlenül,mindent megtettek a fiúk, senkire sem lehet egy rossz szavam sem. Sajnos, ez most csak ennyire volt elég. Természetesen dolgozunk tovább, nem lankadunk, és ha a hiányzóink közül páran hadra foghatóak lesznek, jövő héten megszorongathatjuk a szintén nagyon erős Zte csapatát!

 

 

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
18123
1945678910
2011121314151617
2118192021222324
2225262728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek