Hírek
vissza
2022/723

Több edzőmeccs a Haladás VSE-vel

Több edzőmeccs a Haladás VSE-vel

A HVSE csapatai ellen játszották első nyári edzőmérkőzéseiket nagy és középső korosztályaink. Eredmények, gólszerzők, edzői nyilatkozatok. 

U19: HVSE-Király SE 2-1 (1-1). - Gólszerzőnk: Bráder B.

Marton Róbert, vezetőedző: - Az ismerkedés időszakát élem a fiúkkal, akik közül most többen is hiányoztak. A mérkőzésen nagyon sok lehetőségünk adódott a gólszerzésre, de ezekből csak egyszer sikerült a kapuba találnunk. Talán még elégedett is lehetnék a látottakkal, ha a helyzetkihasználásunk jobb lett volna. A kapu előtti jobb koncentráció, a pontosabb befejezések gyakorlása lesz az előttünk álló időszak egyik fontos feladata!

U17: HVSE-Király SE 2-1 (1-0). - Gólszerzőnk: Balikó Á.

Gombás Péter, vezetőedző: - A nagy meleg ellenére egy jó iramú mérkőzést játszottunk. A védekezésünk rendben volt, a támadójátékunk pedig majd rendben lesz!

U16: HVSE-Király SE 1-3 (0-2). - Gólszerzőik: László D. (2), Gombás M.

Windisch Csaba, vezetőedző: - A hőség dacára hasznos felkészülési mérkőzés volt, ahol több helyzetet is kialakítottunk, de sajnos ezek egy részét ki is hagytuk a mezőnyben jól futballozó hazaiak ellen.

U15: Király SE-HVSE 4-0 (2-0). - Gólszerzőink: Bakucz D. (2), Károly K., Bakucz M.

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Hazai pályán játszottuk le első ide felkészülés mérkőzésünket, ahol két új fiú is bemutatkozott. Tóth-Vig Csongor Ajkáról, míg Sinkó Nimród a Grundball csapatától érkezett hozzánk. A srácok a nagy hőség ellenére rendesen odatették magukat, mindenkinek jár a dicséret. Erre játékra lehet majd építkezni.

U14: Király SE-HVSE 2-4 (0-2, 1-2, 1-0). - Gólszerzőink: Harangozó M., Karvalics B.

Schimmer Szabolcs, vezetőedző: - A mérkőzés nagy részében fölényben játszottunk, de helyzeteink sokáig kimaradtak, és nem tudtunk kontrollálni a pontrúgásoknál és a szórványos ellentámadásoknál az ellenfél fizikálisan jóval erősebb játékosát, aki jól élt a lehetőségeivel. Rengeteg munka előtt állunk! Sok sikert kívánok a Haladásnak, és gratulálok a győzelmükhöz! 

Kapcsolódó témák: U17-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
35123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek