Hírek
vissza
2022/804

MOL Magyar Kupa: jó erőfelmérő lesz

MOL Magyar Kupa: jó erőfelmérő lesz

A MOL Magyar Kupában a legjobb 64 közé jutásért szombaton 18.00-tól a Király Sportlétesítményben a Practical VLS Veszprémmel méri össze erejét csapatunk. Hegyi László vezetőedzőt a felkészüléséről és a kupamérkőzés esélyeiről is kérdeztük. 

 

 

- Nem ígérkezik könnyűnek az idei első tétmérkőzésünk, hiszen a Veszprém egy jól összerakott, összeszokott, fiatalokat és rutinos játékosokat, mint például a volt halis Iszlai Bence, is soraiban tudó együttes, amely tavaly harmadik helyen végzett az NB III. Nyugati-csoportjában - kezdett bele az esélylatolgatásba Hegyi László vezetőedző, aki azzal folytatta, hogy jó erőfelmérő lesz csapatának a szombati. - A mi keretünk is változott a nyáron, azonban az már most is látszik, hogy a négy érkező óriási segítségünkre lehet majd. Horváth Andris és Csákvári Zsolt azonnal alapemberré is váltak, és a két fiatalról, Verasztó Barnabásról és Velekei Bencéről is kiderült, hogy rendkívül gólérzékenyek, nekik még egy kis időre van szükségük, hogy fizikálisan utolérjék magukat. A felkészülés kapcsán nem vagyok elégedetlen, abban van kis hiányérzetem, hogy játékfelfogásban még nem tartunk ott, ahol szeretném. Időre lesz szükségünk, míg összeérik a csapat. Ahhoz, hogy rálépjünk a megfelelő útra, nagyszerű alkalom lesz a Veszprém elleni meccs, hiszen a bajnokság kezdete előtt egy héttel lemérhetjük, hol is tartunk - mondta Hegyi László.

A mieinknél Schimmer Szabolcs és Vargyas Dániel bajlódnak sérüléssel, rajtuk kívül a hétvégén Horváth Alex, Czingráber Kevin, Márfy Bence és Sásdi Dominik sem áll rendelkezésre.    

A találkozó 18.00-kor kezdődik, a belépők 500 forintba kerülnek.

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
0912345
106789101112
1113141516171819
1220212223242526
132728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek