2022/524

Mini torna a Király Sportlétesítményben

Két megyeválogatott (Vas és Zala) és két Győr-Moson-Sopron megyei tehetségközpont válogatott (CREDOBUS Mosonmagyaróvár és a Gyirmót SE Győr) vett részt azon a kedd délelőtti U11-es mini tornán a Király Sportlétesítményben, amelyen a tehetségközpontok alá tartozó körzetközpontok által gondozott, a kisegyesületekből kiemelt tehetségek mutathatták meg magukat az egybegyűlt szakembereknek.

A körzetközpontok rendszeres fejlesztő edzéseken látják vendégül azokat a srácokat, akik a szakmai irányításuk alatt található klubokban hívták fel magukra a figyelmet. A legügyesebb játékosokból megyeválogatottakat alakítottak ki Vasban és Zalában, és ők mérhették ma össze erejüket két Győr megyei tehetségközpont válogatottal.

- Egy kimondottan jó iramú és remek hangulatú mérkőzésekből álló tornát nézhettek ma délelőtt végig a kilátogató szülők, hozzátartozók. A cél az volt, hogy a régiós tornával felelevenítsük a régen jól működő megyeválogatottak rendszerét. A négyesből kiemelkedett a Gyirmót és Zala, de Vas megye sem vallott szégyent - értékelte a látottakat Rudolics Norbert, a Király SE tehetségközpontjának grassroots koordinátora.