Hírek
vissza
2021/314

U17, U19: ez még nem az őszi forma

U17, U19: ez még nem az őszi forma

A sérülésektől, betegségektől tizedelt nagy korosztályaink egyelőre nem találják ősz végi remek formájukat, az idősebbek 3-0-ra, a fiatalabbak 2-1-re kaptak ki Ajkán a regionális bajnokság szombati mérkőzésein.  

U19-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: FC Ajka-Király SE 3-0 (0-0).

Király SE: Horváth A. - Takács K., JAGODITS, HAZAFI, Kis L. - Czingráber, Balázs - Nyári, Skrapits (Horváth Cs. az 57. p.), Fábián (Füst a 79. p.) - Fülöp I. Edző: Hajmási Milán.

Hajmási Milán vezetőedző: - Az első félidőben többet birtokolta a labdát az Ajka, mégis mi kerültünk 100%-os ziccerbe, és hibáztuk el azt. A második félidőben egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után vezetést szerzett a hazai csapat, ami után mi ismét egy tiszta ziccert nem váltottunk gólra. Majd egy figyelmetlenségünket és hibánkat kihasználva újabb gólt szerzett az Ajka. 2-0-s állásnál harmadszor is sikerült kapussal szemben ziccert hibáznunk. A hazaiak harmadik gólja már csak hab volt a szerencsétlenkedésünk csúcsán. Ameddig nem tudunk egy mérkőzésen végig koncentrálni, mind védekezésben, mind támadásban, addig ne is reménykedjünk semmiben.

U17-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: FC Ajka-Király SE 2-1 (2-0).

Király SE: Bencze - Rátkai, Kiss, Sásdi, Ligeti (CZENKI a 46. p.) - Sisak (Tóth K. a 27. p.), Horváth, Tóth M., Márk, Szmolek - Bráder. Edző: Németh Bálint.

Gólszerzőnk: Bráder.

Németh Bálint, vezetőedző: - Az első félidőben értékelhetetlen teljesítményt nyújtottunk, érthetetlen helyezkedési hibákat vétettünk a védelembe. A támadó zónába statikusak voltunk, nem vállaltunk kockázatot. Félidőbe rendszert váltottunk, nem rohantunk az eredmény után, felépítettünk egy játékot, amire jól reagált a csapat. Nagyon elégedett vagyok a második félidővel, egy vert sereg, úgy néztünk ki félidőben, de talpra álltunk, volt tartásunk az utolsó percekig és lehetőségünk is az egyenlítésre. 

Kapcsolódó témák: U19-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
131234
14567891011
1512131415161718
1619202122232425
172627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek