Hírek
vissza
2022/1024

Minden perce hasznos volt

Minden perce hasznos volt

Régiós Bozsik-fesztivál házigazdája volt szombaton az U7-U8-as korcsoportokban a Király Sportlétesítmény.  A torna minden perce hasznosan telt játékosaink fejlődése szempontjából. 

Farkas Gábor, U7: - Hétvégén Király régiós fesztiválon vettünk részt. Jó volt látni, hogy a gyerekek az elsőtől az utolsó meccsig koncentráltak voltak, és szinte végig a nap során egyenletes teljesítményt nyújtottak. Különösen örültem annak, hogy amit edzéseken gyakoroltunk - cseleket és irányváltásokat - élesben is többször viszont láttam. Mentalitásban is léptünk előre, mert most sokkal agresszívabbak voltunk már, mint az eddigi tornákon. Fejlődnünk kell a kapu előtti szituációkban, mert jó pár helyzetet elkapkodtunk. Minden játékosomnak jár a dicséret, mert mindenki mindent megtett a pályán, hogy minél sikeresebb legyen a csapata.

Vámos Márk, U8: - Tanulságos nap volt, mert amennyire vártuk ezt a hazai rendezésű tornát, annyira izgulósan és kicsit félénken léptünk pályára. Körülményesek voltunk, sokszor egy ütemmel többet toltunk a labdán, ami ezeken a minőségi tornán már nem megengedett. Párharcainknak is a megszokottnál kevesebb százalékát nyertük meg, ezért sokkal többször jutottak át rajtunk az ellenfelek a felső zónából a kapunk elé. A szerencse sem volt velünk sokszor, de ez egy ilyen nap volt. Voltak olyan mozzanatok - hál' Isten nem is kevés -, amik az edzésen gyakoroltakból vissza köszöntek.  Összességében azt gondolom, a torna minden másodperce maximálisan hasznosan telt, ilyenekből tanulunk és fejlődünk. Büszke vagyok a srácokra, mert ezek ellenére is szépen beleálltak a napba, és örömmel telve tértek haza. Hajrá U8!

Eredmények:

Király SE-Sárvár FC 5-1

Király SE-Veszprém FC USE 4-1

Király SE-CREDOBUS Mosonmagyaróvár 3-2

Király SE-Illés Akadémia 3-1

Király SE-Gyirmót SE Győr 3-1

Király SE-ZTE FC 3-1

Király SE-ETO FC Győr 0-1

 

 

Kapcsolódó témák: Labdarúgó utánpótlás U-8

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
141234567
15891011121314
1615161718192021
1722232425262728
182930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek