Hírek
vissza
2023/1215

Mentálisan és összjátékban is előre lépett az U10-es keret

Mentálisan és összjátékban is előre lépett az U10-es keret

Ezúttal Vámos Márk félévi értékelését olvashatják az U10-es csapat második félévi munkájáról.

A félévünk júniusban jó létszámmal indult, nyárhoz képest kevés hiányzó volt és sok minőségi, szakmailag hasznos edzést tudtunk végezni. A nagyobb pályára lépés miatt sok új dolgot kellett oktatni, ennek begyakorlása sok időt emésztett fel, ezeket a hiányosságokat pótolgattuk folyamatosan. Majd elkezdődött az iskola, kicsit megtorpant a fejlődésünk mértéke, játékunk is kissé fásult volt pár hétig, nem volt elég minőségi áttörés semmilyen tekintetben. Aztán egy kéthetes tornapihenő alatt változtattunk a kollégáimmal a dolgokon, a gyerekekkel is megbeszéltük, egy fokkal magasabbra kapcsoltunk. Főképp azóta így decemberig mentálisan és összjátékban fejlődtünk nagyon sokat, ezzel egyenesen arányosan az önbizalmuk is emelkedett, szemre is élvezhető lett a teljesítményük. Szakmailag úgy gondolom nagyjából a helyes ütemben haladunk, elértük azt, amit szerettem volna, de jövőre erre nagy lapáttal kell rátenni, hogy minden olyan dolgot megtanuljanak, ami ebben a korosztályban szükséges és elvárt. Van a gyerekekben potenciál, látunk bennük még egy pár fokkal többet is, azon leszünk, hogy ezt felszínre hozzuk minden tekintetben.

Kapcsolódó témák: U10-es csapatunk
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
2212
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek