Hírek
vissza
2021/320

Méltóképpen emlékeztünk

Méltóképpen emlékeztünk

Győzelemmel tisztelgett megyei I-es felnőtt csapatunk egyesületünk héten elhunyt elnöke, Király Ferenc emléke előtt. 

Király SE-Egyházasrádóci SE 6-0 (2-0). - Király Sportlétesítmény, zárt kapuk mögött, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, veztte: Marácz.

Király SE: Király M. - Takács M. (Marton a 71. p.), Subicz, Kiss K., Devecseri (kondákor a 71. p.) - Kalmár (Tamás B. a 68. p.), Szalay, Németh D. - Kudron (Kiss Á. a 71. p.), Halmosi, Hegedűs M. (Ligeti a 68. p.) Edző: Hegyi László. 

Egyházasrádóc: Vas - Péter, László, Vilics, Németh K., Balogh, Kardos (Horváth V. a 33. p.), Mészáros (Puhr a 70. p.), Kazinczki (Budai a 46. p.), Krajczár, Molnár (Horváth B. a 80. p.). Edző: Lukács Ede. 

Gólszerzők: Halmosi a 17. és a 43., Kalmár a 67., Kiss Á. a 75., Tamás B. a 78., Ligeti a 80. percben. 

Király Ferencre, egyesületünk a héten elhunyt elnökére emlékeztek egy perces néma főhajtással a mérkőző felek, míg a Király SE játékosai karjukon gyászszalaggal léptek pályára. A létesítményben egy percre a reflektorok fénye is Feri bácsi emlékére világított.  

A mieink már az elején igyekeztek nyomatékosítani, hogy ez a mérkőzés több számukra egy egyszerű bajnokinál, Halmosi Péter, akinek az édesapja, Halmosi Zoltán csapattársa és jóbarátja volt Király Ferencnek, kétszer is betalált az első negyvenöt percben. 

A folytatásban sem férhetett kétség aziránt, melyik a jobb csapat: a múlt héthez hasonlóan a hazai cserék ismét remekül szálltak be, Kiss Ádám, Tamás Bálint és Ligeti Richárd is eredményes volt a hajrában, a Király SE pedig méltóképpen, magabiztos győzelemmel emlékezett egyesületi elnökére! 

Hegyi László: - A mai mérkőzésen egy olyan emberért küzdöttünk, Király Feri bácsiért, aki az évek során rengeteget tett azért, hogy mi eljuthassunk idáig. Nem csak ezen a mérkőzésen, de az idény során végig olyan mentalitással fogunk harcolni, hogy az emlékéhez méltók lehessünk.  

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
131234
14567891011
1512131415161718
1619202122232425
172627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek