Hírek
vissza
2020/1007

Megyei U14: ezúttal nem termett babér

Megyei U14: ezúttal nem termett babér

U12-es és U13-as korú gyerekeink sok értékes tapasztalatot gyűjthetnek az U14-es megyei bajnokságban, ahol rendre náluk egy-két évvel idősebb játékosokból álló gárdákkal találják magukat szembe. Az 5. fordulóban egyik csapatunk Sárvárra utazott, a másik a Haladást fogadta.  

Megyei U14-es bajnokság, Szombathelyi-csoport: Király SE-Szombathelyi Haladás 0-3 (0-2). 

Király SE: Bakucz M. - Deutsch, Bakucz D., Nyári D. - Horváth D., Hegyi - Samu, Szász, Sodics T. Csere: Szakály, Naisz, Kulcsár, Spitzer. Edző: Balogh István. 

Balogh István, vezetőedző: - A hétközi fordulóban a tabellát toronymagasan, kapott gól nélkül vezető Haladás volt a vendégünk. Ellenfelünk képzett, gyors, nagyrészt egy korosztállyal idősebb játékosokból állt. A mérkőzés túlnyomó részében a vendégeknél volt a labda, mi állandó védekezésre kényszerültünk. A srácok végig derekasan küzdöttek, de ez is kevés volt a pontszerzéshez, a Haladás megérdemelten nyert. Ez a meccs is remekül szolgálta a srácok fejlődését, gyakorolhattuk a csapatvédekezést és az ebből indított kontrajátékot.


Megyei U14-es bajnokság, Sárvári-csoport: Sárvár FC-Király SE 7-0 (2-0).

Király SE: Tóth G. - Kovács B., Tanai, Tóth D. - Horváth M., Puporka - Szabó B., Kolompár, Marian Raul. Csere: Karai, Kocsis-Nagy, Harangozó: Edző: Gombás Péter. 

Gombás Péter, vezetőedző: - A bajnokság éllovasához látogattunk. A hazai csapat fizikálisan erős, taktikailag jól felkészített - egy igazi erőpróba volt számunkra a találkozó. Az első félidőben nagyon fegyelmezetten játszottunk, nem talált fogást rajtunk a Sárvár - a két gól, amit szereztek, egyéni akcióknak volt köszönhető. A második félidőben elfáradtunk, már több hibát vétettünk védekezésben, így sajnos nagyarányú vereséget szenvedtünk el. Az eredmény ellenére elégedett vagyok a csapattal, a fiúk rengeteg melót tettek a mérkőzésbe, hogy a nagy fizikai különbséget eltüntessék. Hiányérzetem abban van, hogy bár volt lehetőségünk, mégsem tudtunk gólt szerezni. 

Kapcsolódó témák: U13-as csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
53123
0145678910
0211121314151617
0318192021222324
0425262728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek