Hírek
vissza
2020/923

Megyei U14: győzelem és döntetlen

Megyei U14: győzelem és döntetlen

Nyomasztó mezőnyfölénye ellenére nem tudott gólt rúgni az U14-es megyei bajnokság Szombathelyi-csoportjának hétközi mérkőzésén a Söpte U14-nek U13-as együttesünk. Az U14-es megyei bajnokság Sárvári-csoportjában szereplő U12-es korosztályú csapatunk viszont Sitkén a Foci FC ellen gólzáporos győzelmet ünnepelhetett. 

Megyei U14-es bajnokság, Sárvári-csoport: Foci FC-Király SE U12 1-9 (0-4).

Király SE: Guzmics - Tanai, Tóth D., HORVÁTH M. - KOLOMPÁR, SZABÓ R. - Harangozó, Puporka, MARIAN RAUL. Csere: Kovács B., Karai, Kocsis-Nagy. Megbízott edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőink: Szabó B. (3), Kolompár (2), Marian (2), Puporka (2).

Schimmer Szabolcs: - Az egész mérkőzésen „éles" volt a csapat. Rengeteg párharcot nyertünk meg és sok labdát szereztünk a támadó harmadban, ezekből pedig több gólt rúgtunk. Gratulálok a csapatnak! 

 

Megyei U14-es bajnokság, Szombathelyi-csoport: Király SE U13-Söpte SE 0-0.

Király SE: Bakucz M. - BAKUCZ D., KOVÁCS B., Sodics - Samu, Pados - Hegyi, SZÁSZ, Horváth D. Csere: Sakály, Sali, Naisz, NYÁRI D., Szabó R. Edző: Balogh István. 

Balogh István, vezetőedző: - Szinte az egész mérkőzést a vendégek térfelén töltöttük, a söpteiek alig-alig lépték át a félpályát, mezőnyfölényünk nyomasztó volt. Gólhelyzetet viszont ritkán tudtunk kialakítani, és miután a focit gólra játszák, meg kellett elégednünk az egy ponttal. Vendégeink remekül védekeztek, és egy komoly kapusteljesítményt is fel tudtak mutatni, ezért feltétlenül rászolgáltak az egy pontra. Kis szerencsével nyerhettünk volna, a második félidőben lőttünk egy hatalmas kapufát, ziccert is hibáztunk, de nem vagyok elégedetlen, mert a srácok végig hajtották a meccset, mindent beleadtak. Ebből a meccsből is sokat tanulunk majd, örülök hogy hét közben is lehetőségünk van „éles" meccseken szerepelni.

Kapcsolódó témák: U13-as csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
53123
0145678910
0211121314151617
0318192021222324
0425262728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek