2021/1031

Legyőzte az ZTE-t U12-es csapatunk

U12-es csapatunk nagyszerű teljesítménnyel verte a ZTE-t az országos bajnokság Észak-nyugati csoportjában, az U13-as korosztályban ezúttal a zalaiak voltak jobbak.

MLSZ országos U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-ZTE FC 3-1 (1-0, 1-1, 0-0, 1-0).

Király SE: Krancz - Sodics M., Börzsei P., Fülöp B., Drótos B. - Magadics M., Mészáros B., Németh H.- Németh B.

Csere: Horváth-Barton, Kósa B. Edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőink: Németh H., Magadics, Mészáros B.

Schimmer Szabolcs: - Amit a héten gyakoroltunk, azt maximálisan visszakaptam a gyerekektől. Nagyon jók voltunk az átmenetekben, és sok egy az egyelleni párharcot nyertünk meg egy jó ZTE ellen. Sok jó egyéni teljesítmény volt elől és hátul is. Élményszámba menő gólokatlőttünk, szépen kidolgozott helyzetekből. Nagyon komoly futómennyiséget tettek le a srácok a pályára. Gratulálok a csapatnak!

MLSZ országos U13-as bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-ZTE FC 1-11 (0-3, 0-2, 1-3, 0-3).

Király SE: Borhy - Kovács B., Tanai F., Horváth S. - Harangozó, Nagy Á. - Kolompár, Puporka, Szitkay. Csere: Beke. Edző: Farkas Gábor.

Gólszerzőnk: Puporka.

Farkas Gábor: - Dolgozunk tovább.