Hírek
vissza
2022/1002

Középső korosztályok: két győzelem, egy vereség

Középső korosztályok: két győzelem, egy vereség

Legyőzte a PVSK-t U16-os együttesünk a régiós bajnokság 6. fordulójában, szombaton a Király Sportlétesítményben, míg U15-ös csapatunk vasárnap Budafokról hozta el a három pontot. A másodosztály nyugati Alap-csoportjában szereplő U14-es gárdánk itthon maradt alul a Kelen SC-vel szemben.  

 

 

MLSZ Regionális U16-os Kiemelt Bajnokság, Nyugat 6. forduló: Király SE-PVSK 1-0 (0-0).

Király SE: Guzmics - Wilhelm, Mayer, Tóth, Czingráber - Bodor, Deutsch (Kardos a 79. p.), Gergely - Gombás Bence, László D., (Zeke a 82. p.) Gombás M. Edző: Windisch Csaba.

Gólszerzőnk: László D.

Windisch Csaba: - Minimális arányú győzelmet szereztünk, ami elsősorban annak köszönhető, hogy befejezéseknél többször pontatlanok voltunk, illetve jó teljesítményt nyújtott a pécsi kapus. Összességében az egész mérkőzést kontrolláltuk, és megérdemelten gyűjtöttük be három pontot, ami jót tett a csapatnak a soproni mérkőzés után.

MLSZ Regionális U15-ös Kiemelt Bajnokság, Nyugat 6. forduló: Budafoki LC-Király SE 1-3 (1-3).

KIrály SE: Tóth-Vig Cs. - Kulcsár (Tanai F. az 55.p.), Nyári, KOVÁCS B., SZÁSZ - Polgár, Gombás, BAKUCZ D. - Sodics (Sinkó a 75.p.), Tancsics (Károly K. az 55.p.), HEGYI (Bakucz M. 75.p.). Edző: Kovács Zsolt.

Gólszerzőink: Bakucz D., öngól, Hegyi.

Kovács Zsolt: - Idegenben rúgtunk három gólt és rossz játékkal elhoztuk a három pontot. Sajnos, ebben a mondatban minden benne van a mai mérkőzésről. A sikerünk a jobb helyzetkihasználásunknak köszönhetjük, illetve hogy CSAPAT-ként tudunk egymásért küzdeni.  Gratulálok Tanai Flóriánnak, aki bátor játékkal mutatkozott be az U15-ös csapatunkban. Győzelmünket csapatunk játékosa, Samu Dorián kistestvérének ajánljuk, aki a héten született meg. Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kíván csapatunk az egész családnak!

MLSZ Országos U14-es Bajnokság, Alap-csoport, Nyugat 5. forduló: Király SE-Kelen SC 1-3 (0-1).

Király SE: Borhy Zs. - Kovács B. (Szász Á. a 68.p.), Turczi D., Somfalvi Á., Harangozó M. (Kósa B. a 41.p.) - Mészáros B., Kolompár Z., Marian R. (Nagy Á. a 12.p.) - Puporka A., Karvalics B. (Sodics M. a 41.p.), Szabó B. (Németh H. az 52. p.). Edző: Schimmer Szabolcs,

Gólszerzőnk: Mészáros B.

Schimmer Szabolcs: - Játékosaim végig nagy akarattal és fegyelmezetten játszottak. Sajnálom, hogy nem sikerült pontot szerezni, mert ma megvolt erre minden esélyünk.

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek