Hírek
vissza
2026/513

Kiválóan játszott U14-es csapatunk a Videoton otthonában

Kiválóan játszott U14-es csapatunk a Videoton otthonában

A srácok nagy fegyelemmel és alázattal léptek pályára, a védekezésük komoly kihívás elé állította a bajnoki címre hajtó hazaiakat. Az egy pont megszerzéséért is minden dicséretet megérdemelnek.

U14 országos alap nyugat

Videoton FC - Király SE  1-1 (0-1)

 

Gól: Horváth Máté

Összeállítás:

Tamás Áron - Márkus Bálint, Simonits Nándor, Ványi Csaba, Petneházi Sándor, Schimmer Márk, Windisch Csanád, Schatzl Bálint, Halmosi Medox, Csergőffy Ákos, Horváth Máté, Varga Dávid, Bozzay Boldizsár, Horváth Benedek, Mátyás Barnabás

Vezetőedző: Schimmer Szabolcs

 

Értékelés:

„Szenzációs csapatom van. Amit a gyerekek a bajnoki címért harcoló hazai csapat ellen alázatból, fegyelemből mutattak az példaértékű. Nagyon magas szinten védekeztünk egész mérkőzésen. A letámadásunk és a középső zónás védekezésünk is szervezett volt, amivel nem tudott mit kezdeni a fehérvári csapat. Az átmenetekben kimagaslóak voltunk, végig veszélyesek tudtunk lenni. Nem hiszem, hogy van még csapat a bajnokságban amelyik ilyen kevés érdemi helyzeten tudja tartani a Vidit. A slussz poén elmaradt, mert az utolsó percben hatalmas ziccert rontottunk, de így is maximálisan elégedett vagyok valamennyi játékosommal. Ezek a gyerekek hétről hétre lépegetnek előre! Készülünk tovább edzésről edzésre!”

Kapcsolódó témák: U14-es csapatunk
Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek