Az eseményről Schimmer Zoltán számolt be:
„A torna során játékosaink 6 mérkőzésen mutathatták meg tudásukat, ahol az Illés Akadémia, a Puskás Akadémia, az ETO FC Győr, valamint két TK-válogatott és egy KK-válogatott ellen léptek pályára.
A mostani esemény egyben a szezon lezárását is jelentette, amelyet megelőzően ősszel és tavasszal is 3-3 mérkőzésen szerepelhettek fiataljaink. Ezeken a találkozókon szintén kiemelkedő hazai akadémiák, illetve nemzetközi ellenfelek – többek között az Inter Bratislava és az Austria Wien – ellen bizonyíthattak.
A szűkebb keretbe bekerült játékosaink:
Süle Noel, Pál Martin, Márkus Bálint, Kovács Barnabás, Halmosi Medox, Csergőffy Ákos.
A bővebb keret tagjai:
Sánta Botond, Imre Ádám, Balasa Endre.
Minden játékosunkra büszkék vagyunk, hiszen teljesítményükkel méltón képviselték egyesületünket, és hozzájárultak a régiós válogatott eredményes szerepléséhez. Gratulálunk mindenkinek az egész éves munkához és a kiváló hozzáálláshoz!”